2. Verfahren
Verfahren
Titel: Onderhoudspartij bouwkundig, elektrotechnisch en werktuigbouwkundig onderhoud - Stichting Ijmare
Beschreibung: Het veilig en volgens regelgeving onderhouden en beheren van werktuigbouwkundige en elektrotechnische installaties en Bouwkundig Onderhoud. Het borgen van de uitvoering van het vervangend, correctief en preventief onderhoud. 1,0
Interne Kennung: PRJ-2412001.01
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50000000 Reparatur- und Wartungsdienste
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Bouwkundig, Elektrotechnisch en werktuigbouwkundig onderhoud
Beschreibung: Het veilig en volgens de regelgeving onderhouden en beheren van de Bouwkundige onderdelen, elektrotechnische installaties en werktuigbouwkundige installaties . Het borgen van de uitvoering van het vervangend, preventief en correctief onderhoud. 1,00
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De overeenkomst kan optioneel door opdrachtgever vijf keer met een jaar worden verlengd. Op basis van evaluaties wordt er bepaald of de samenwerking wordt voortgezet en wordt vastgelegd hoe de samenwerking verloopt.