See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonanie robót budowlanych polegających na budowie kanalizacji sanitarnej na osiedlu Marszowice - etap III – ul. Krzelowska
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych polegających na budowie kanalizacji sanitarnej na osiedlu Marszowice - etap III, tj.: Budowa kanalizacji sanitarnej w ulicy Krzelowskiej o długości około 293 m i średnicy DN 200.
Vorherige Bekanntmachung: 459660-2026
Interne Kennung: PN/0191/B/2026/2
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45232400 Bauarbeiten für Abwasserkanäle
5. Los
Los: LOT-0001