56672-2025 - Ergebnis
Polen – Bauarbeiten – Rozwój infrastruktury wodno-kanalizacyjnej w Gminie Radzymin poprzez budowę stacji uzdatniania wody „SUW-2” w Radzyminie
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rozwój infrastruktury wodno-kanalizacyjnej w Gminie Radzymin poprzez budowę stacji uzdatniania wody „SUW-2” w Radzyminie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są wszystkie czynności umożliwiające i mające na celu wybudowanie i uzyskanie prawomocnej decyzji o użytkowaniu/braku sprzeciwu do użytkowania oraz wszelkich innych decyzji, zgód i zezwoleń wymaganych obowiązującymi przepisami: 1) kompletnej stacji uzdatniania wody „SUW-2” na dz. nr ew. 49/1, 49/2 obręb 05-03 w Radzyminie, 2) sieci wodociągowej wraz z uzbrojeniem w ul. Rycerskiej w Starym Dybowie oraz w poboczu drogi krajowej S8 na odcinku od ul. J. Korczaka w Radzyminie do ul. Rycerskiej w Starym Dybowie (ul. ks. T. Kozłowskiego) 3) sieci kanalizacyjnej w systemie grawitacyjnym wraz z odrzutami od głównego kanału do granicy posesji w ul. Rycerskiej w Starym Dybowie, gmina Radzymin. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera SWZ z załącznikami i dokumentacją.
Vorherige Bekanntmachung: 690791-2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45400000 Baufertigstellung, 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 45200000 Komplett- oder Teilbauleistungen im Hochbau sowie Tiefbauarbeiten, 45231300 Bauarbeiten für Wasser- und Abwasserrohrleitungen, 45100000 Baureifmachung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są wszystkie czynności umożliwiające i mające na celu wybudowanie i uzyskanie prawomocnej decyzji o użytkowaniu/braku sprzeciwu do użytkowania oraz wszelkich innych decyzji, zgód i zezwoleń wymaganych obowiązującymi przepisami: 1) kompletnej stacji uzdatniania wody „SUW-2” na dz. nr ew. 49/1, 49/2 obręb 05-03 w Radzyminie, 2) sieci wodociągowej wraz z uzbrojeniem w ul. Rycerskiej w Starym Dybowie oraz w poboczu drogi krajowej S8 na odcinku od ul. J. Korczaka w Radzyminie do ul. Rycerskiej w Starym Dybowie (ul. ks. T. Kozłowskiego) 3) sieci kanalizacyjnej w systemie grawitacyjnym wraz z odrzutami od głównego kanału do granicy posesji w ul. Rycerskiej w Starym Dybowie, gmina Radzymin. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera SWZ z załącznikami i dokumentacją. Zamówienie jest objęte dofinansowaniem z Rządowego Funduszu Polski Ład Program Inwestycji Strategicznych, zwanego dalej „Programem”, Edycja2/2021/2282/PolskiLad z przeznaczeniem na realizację Inwestycji: Rozwój infrastruktury wodno-kanalizacyjnej w Gminie Radzymina poprzez budowę stacji uzdatniania wody „SUW-2” w Radzyminie.
Interne Kennung: ZP.271.1.32.2024
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający w okresie obowiązywania umowy, przewiduje w ramach prawa opcji: a) roboty architektoniczno–budowlane i konstrukcyjne: budowa jednego naziemnego zbiornika retencyjnego ZR1 wg rys. PB A000 Projekt zagospodarowania terenu, b) roboty technologiczne: budowa układu filtracji pospiesznej – 4 filtry ciśnieniowe nr 1,2,3,4 wg rys. nr T.01 Schemat technologiczny SUW . Wykonawca wykona opcjonalny zakres przedmiotu umowy w terminie określonym w projekcie umowy, pod warunkiem otrzymania zawiadomienia o skorzystaniu z tego prawa najpóźniej 12 miesięcy przed upływem całkowitego czasu przeznaczonego na realizację zamówienia podstawowego. Szczegóły określa §6 projektu umowy.