See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Výstavba paroplynového teplárenského zdroje 1 v teplárenské lokalitě Mělník
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je navržení a vypracování projektové dokumentace, provedení stavebních prací, výroba, dodání, provedení montáží, uvedení do provozu a vyzkoušení veškerých stavebních objektů, provozních souborů zařízení a technologií paroplynového teplárenského zdroje v teplárenské lokalitě Mělník a dále zajištění pravidelného, dlouhodobého servisu a údržby pro plynovou turbínu.
Interne Kennung: N006/23/V00001790
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45251220 Kraftwerk mit Kraft-Wärme-Kopplung
5. Los
Los: LOT-0001