2. Verfahren
Verfahren
Titel: Online wervingsdiensten gemeente Hengelo
Beschreibung: Team HRM van gemeente Hengelo heeft voor haar online recruitment en arbeidsmarktcommunicatie behoefte aan een wereldwijd platform en een dienstverleningspakket dat haar hierin faciliteert. Uit het marktonderzoek is gebleken dat er wereldwijd naast LinkedIn geen ander zakelijk platform bestaat met een vergelijkbaar bereik en vergelijkbaar aanbod van dienstverlening, welke voldoet aan de behoefte voor online recruitment en arbeidscommunicatie van gemeente Hengelo. Om die reden publiceert zij een aankondiging in geval van vrijwillige transparantie vooraf, waarin zij haar voornemen deelt om een overeenkomst met LinkedIn voor een periode van 3 jaar af te sluiten. €162.000
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79000000 Dienstleistungen für Unternehmen: Recht, Marketing, Consulting, Einstellungen, Druck und Sicherheit
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
2. Procedimiento
Procedimiento
Tipo de procedimiento: Negociado sin convocatoria de licitación previa
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 79000000 Servicios a empresas: legislación, mercadotecnia, asesoría, selección de personal, imprenta y seguridad
5. Lote
Lote: LOT-0000
Identificador interno: 1