2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst koffietoestellen met onderhoud en verbruiksproducten AZ Sint-Lucas Brugge VZW
Beschreibung: Het AZ Sint-Lucas Brugge vzw schrijft deze opdracht uit met als doel koffietoestellen te voorzien voor het volledige ziekenhuis exclusief de cafetaria, alsook de bijhorende koffie voor gebruik in deze toestellen aan te kopen. Tijdens de looptijd van de gunning kan zich een uitbreiding van het toestellenpark opdringen. Deze toestellen zullen toegevoegd worden aan het pakket en samen met het basispakket dezelfde einddatum contract hebben. Na de basisperiode worden de toestellen onze eigendom en zal enkel nog het aandeel van de prijs voor de verbruiksartikelen aangerekend mogen worden.
Interne Kennung: PPP0VF-181/5189/IDS2025-05
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15860000 Kaffee, Tee und zugehörige Produkte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Koffietoestellen, verbruiksproducten en onderhoud AZ Sint-Lucas Brugge vzw
Interne Kennung: IDS2025-05_1
Haupteinstufung (cpv): 39711310 Elektrische Kaffeemaschinen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15861000 Kaffee, 15860000 Kaffee, Tee und zugehörige Produkte