2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zaprojektowanie, dostawa, montaż, uruchomienie oraz przekazanie do eksploatacji kompletnej instalacji fotowoltaicznej wraz z towarzyszącymi robotami budowlanymi - zamówienie udzielane w 5 częściach
Beschreibung: „Zaprojektowanie, dostawa, montaż, uruchomienie oraz przekazanie do eksploatacji kompletnej instalacji fotowoltaicznej wraz z towarzyszącymi robotami budowlanymi - zamówienie udzielane w 5 częściach” w ramach zadania inwestycyjnego pn.: „Zwiększenie produkcji energii elektrycznej ze źródeł odnawialnych w budynkach użyteczności publicznej Miasta Katowice - etap III”. Przedmiot zamówienia jest podzielony na 5 części i obejmuje: Część I - Miejskie Przedszkole Nr 85 ul. Kwiatkowskiego 20, 40-824 Katowice Część II - Miejskie Przedszkole Nr 41 ul. Koraszewskiego 6, 40-750 Katowice Część III - Miejskie Przedszkole Nr 34 ul. Tysiąclecia 84A, 40-871 Katowice Część IV - Szkoła Podstawowa Nr 59 ul. Chrobrego 5, 40-881 Katowice Część V - Szkoła Podstawowa Nr 58 z Oddziałami Integracyjnymi ul. Krzywoustego 11, 40-870 Katowice
Interne Kennung: KISA/DZP/PN/38/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09331200 Photovoltaische Solarmodule/Solarzellen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten, 45311200 Elektroinstallationsarbeiten, 09332000 Sonnenenergieanlage, 45261215 Solarzellendachdeckarbeiten, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część I - Miejskie Przedszkole Nr 85 ul. Kwiatkowskiego 20, 40-824 Katowice
Beschreibung: 1) Dla Części I (Miejskie Przedszkole Nr 85 ul. Kwiatkowskiego 20) zakres obejmuje: Przedmiotem zadania inwestycyjnego jest zaprojektowanie, uzyskanie wszelkich niezbędnych pozwoleń i decyzji, wykonanie, uruchomienie, przygotowanie dokumentacji powykonawczej oraz zgłoszenie mikroinstalacji do OSD o mocy 39,7kWp±0,3kWp zlokalizowanej na dachu Przedszkola nr 85 w Katowicach. W ramach przedmiotu zamówienia Wykonawca wykona prace projektowe i budowlano-instalacyjne obejmujące: • montaż instalacji paneli fotowoltaicznych o zadanej mocy na dachu wskazanym w OPZ, • wykonanie niezbędnych konstrukcji dla instalacji paneli PV oraz oprzewodowania, • wykonanie zabezpieczeń pod konstrukcje, • wykonanie okablowania do podłączenia paneli PV, • zamontowania rozdzielnicy dla obsługi paneli PV, • podłączenia rozdzielnicy paneli PV do systemu elektroenergetycznego, • montaż układu pomiaru produkcji energii elektrycznej, który musi zawierać monitorowanie, zdalny odczyt, rejestrację oraz raportowanie produkcji energii elektrycznej bezpośrednio z inwertera lub poprzez dodatkowy licznik energii. Licznik energii elektrycznej powinien umożliwiać monitoring i wizualizację następujących wielkości: - Produkcja energii chwilowej [kWh] - Produkcja energii narastająco [kWh] - Aktualna (chwilowa) moc paneli fotowoltaicznych [kW] - Awaria paneli fotowoltaicznych • Strażnik mocy regulujący ilość produkowanej energii i blokujący oddawanie energii do sieci dystrybucyjnej • instalację odgromową (dostosowanie istniejącej instalacji do rozmieszczonych na dachu paneli) • przeciwpożarowy wyłącznik prądu • układ kondensacji mocy biernej • wykonanie prac pomocniczych budowlanych (przebicia, otwory montażowe, przejścia instalacyjne przez przegrody budowlane, wypełnienie otworów oraz odtworzenie i naprawa części uszkodzonych wypraw (elementów wykończeniowych) podczas wykonywania robót budowlanych), przejścia ppoż • dostawa i montaż unijnej tablicy informacyjnej o wymiarach 80x40 cm dotyczącej zakresu prac i uzyskanego dofinansowania, zgodnie z obowiązującymi wytycznymi instytucji zarządzającej. Treść tablicy należy uzgodnić z Zamawiającym. 2) Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia określa: - Opis Przedmiotu Zamówienia dla części I – załącznik nr 7a do SWZ dla cz. I - Projektowane postanowienia umowy – załącznik nr 11 do SWZ 3) Inwestycja dofinansowana w ramach Funduszy Europejskich dla Śląskiego 2021-2027 (Fundusz na rzecz Sprawiedliwej Transformacji) dla Priorytetu: FESL.10.00-Fundusze Europejskie na transformację w ramach Działania: FESL.10.06-Rozwój energetyki rozproszonej opartej o odnawialne źródła energii. 4) Okres gwarancji jakości i rękojmi za wady - Zamawiający wymaga, aby okres gwarancji jakości za wykonany przedmiot umowy wynosił 60 miesięcy od dnia dokonania odbioru końcowego. Ponadto Zamawiający wymaga, aby okres rękojmi za wady wynosił 60 miesięcy od dnia dokonania odbioru końcowego. Warunki gwarancji i rękojmi określone zostały w Załączniku nr 11 do SWZ– projektowane postanowienia umowy. Uwaga: w pkt XIX) w ppkt 2.2) SWZ, w kryterium oceny ofert, dodatkowo punktowany jest wydłużony okres udzielonej gwarancji jakości i rękojmi za wady (dla części I-V).
Los: LOT-0002
Titel: Część II - Miejskie Przedszkole Nr 41 ul. Koraszewskiego 6, 40-750 Katowice
Beschreibung: 1) Dla Części II (Miejskie Przedszkole Nr 41 ul. Koraszewskiego 6) zakres obejmuje: Przedmiotem zadania inwestycyjnego jest zaprojektowanie, uzyskanie wszelkich niezbędnych pozwoleń i decyzji, wykonanie, uruchomienie, przygotowanie dokumentacji powykonawczej oraz zgłoszenie mikroinstalacji do OSD o mocy 37kWp±0,3kWp zlokalizowanej na dachu Przedszkola Miejskiego Nr 41 w Katowicach. W ramach przedmiotu zamówienia Wykonawca wykona prace projektowe i budowlano-instalacyjne obejmujące: • montaż instalacji paneli fotowoltaicznych o zadanej mocy na dachu wskazanym OPZ, • wykonanie niezbędnych konstrukcji dla instalacji paneli PV oraz oprzewodowania, • wykonanie zabezpieczeń pod konstrukcje, • wykonanie okablowania do podłączenia paneli PV, • zamontowania rozdzielnicy dla obsługi paneli PV, • podłączenia rozdzielnicy paneli PV do systemu elektroenergetycznego, • montaż układu pomiaru produkcji energii elektrycznej, który musi zawierać monitorowanie, zdalny odczyt, rejestrację oraz raportowanie produkcji energii elektrycznej bezpośrednio z inwertera lub poprzez dodatkowy licznik energii. Licznik energii elektrycznej powinien umożliwiać monitoring i wizualizację następujących wielkości: - Produkcja energii chwilowej [kWh] - Produkcja energii narastająco [kWh] - Aktualna (chwilowa) moc paneli fotowoltaicznych [kW] - Awaria paneli fotowoltaicznych • Strażnik mocy regulujący ilość produkowanej energii i blokujący oddawanie energii do sieci dystrybucyjnej • instalację odgromową (dostosowanie istniejącej instalacji do rozmieszczonych na dachu paneli) • przeciwpożarowy wyłącznik prądu • układ kompensacji mocy biernej • wykonanie prac pomocniczych budowlanych (przebicia, otwory montażowe, przejścia instalacyjne przez przegrody budowlane, wypełnienie otworów oraz odtworzenie i naprawa części uszkodzonych wypraw (elementów wykończeniowych) podczas wykonywania robót budowlanych), przejścia ppoż • dostawa i montaż unijnej tablicy informacyjnej o wymiarach 80x40 cm dotyczącej zakresu prac i uzyskanego dofinansowania, zgodnie z obowiązującymi wytycznymi instytucji zarządzającej. Treść tablicy należy uzgodnić z Zamawiającym. 2) Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia określa: - Opis Przedmiotu Zamówienia dla części II – załącznik nr 7b do SWZ dla cz. II - Projektowane postanowienia umowy – załącznik nr 11 do SWZ 3) Inwestycja dofinansowana w ramach Funduszy Europejskich dla Śląskiego 2021-2027 (Fundusz na rzecz Sprawiedliwej Transformacji) dla Priorytetu: FESL.10.00-Fundusze Europejskie na transformację w ramach Działania: FESL.10.06-Rozwój energetyki rozproszonej opartej o odnawialne źródła energii. 4) Okres gwarancji jakości i rękojmi za wady - Zamawiający wymaga, aby okres gwarancji jakości za wykonany przedmiot umowy wynosił 60 miesięcy od dnia dokonania odbioru końcowego. Ponadto Zamawiający wymaga, aby okres rękojmi za wady wynosił 60 miesięcy od dnia dokonania odbioru końcowego. Warunki gwarancji i rękojmi określone zostały w Załączniku nr 11 do SWZ– projektowane postanowienia umowy. Uwaga: w pkt XIX) w ppkt 2.2) SWZ, w kryterium oceny ofert, dodatkowo punktowany jest wydłużony okres udzielonej gwarancji jakości i rękojmi za wady (dla części I-V).
Los: LOT-0003
Titel: Część III - Miejskie Przedszkole Nr 34 ul. Tysiąclecia 84A, 40-871 Katowice
Beschreibung: 1) Dla Części III (Miejskie Przedszkole Nr 34 ul. Tysiąclecia 84A) zakres obejmuje: Przedmiotem zadania inwestycyjnego jest zaprojektowanie, uzyskanie wszelkich niezbędnych pozwoleń i decyzji, wykonanie, uruchomienie, przygotowanie dokumentacji powykonawczej oraz zgłoszenie mikroinstalacji do OSD o mocy 39,7kWp±0,3kWp zlokalizowanej na dachu budynku Miejskiego Przedszkola nr 34 im. Jasia i Małgosi ul. Tysiąclecia 84A w Katowicach. W ramach przedmiotu zamówienia Wykonawca wykona prace projektowe i budowlano-instalacyjne obejmujące: • montaż instalacji paneli fotowoltaicznych o zadanej mocy na dachu wskazanym w OPZ, • wykonanie niezbędnych konstrukcji dla instalacji paneli PV oraz oprzewodowania, • wykonanie zabezpieczeń pod konstrukcje, • wykonanie okablowania do podłączenia paneli PV, • zamontowania rozdzielnicy dla obsługi paneli PV, • podłączenia rozdzielnicy paneli PV do systemu elektroenergetycznego, • montaż układu pomiaru produkcji energii elektrycznej, który musi zawierać monitorowanie, zdalny odczyt, rejestrację oraz raportowanie produkcji energii elektrycznej bezpośrednio z inwertera lub poprzez dodatkowy licznik energii. Licznik energii elektrycznej powinien umożliwiać monitoring i wizualizację następujących wielkości: - Produkcja energii chwilowej [kWh] - Produkcja energii narastająco [kWh] - Aktualna (chwilowa) moc paneli fotowoltaicznych [kW] - Awaria paneli fotowoltaicznych • Strażnik mocy regulujący ilość produkowanej energii i blokujący oddawanie energii do sieci dystrybucyjnej • instalację odgromową (dostosowanie istniejącej instalacji do rozmieszczonych na dachu paneli) • przeciwpożarowy wyłącznik prądu • układ kompensacji mocy biernej • wykonanie prac pomocniczych budowlanych (przebicia, otwory montażowe, przejścia instalacyjne przez przegrody budowlane, wypełnienie otworów oraz odtworzenie i naprawa części uszkodzonych wypraw (elementów wykończeniowych) podczas wykonywania robót budowlanych), przejścia ppoż • dostawa i montaż unijnej tablicy informacyjnej o wymiarach 80x40 cm dotyczącej zakresu prac i uzyskanego dofinansowania, zgodnie z obowiązującymi wytycznymi instytucji zarządzającej. Treść tablicy należy uzgodnić z Zamawiającym. 2) Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia określa: - Opis Przedmiotu Zamówienia dla części III – załącznik nr 7c do SWZ dla cz. III - Projektowane postanowienia umowy – załącznik nr 11 do SWZ 3) Inwestycja dofinansowana w ramach Funduszy Europejskich dla Śląskiego 2021-2027 (Fundusz na rzecz Sprawiedliwej Transformacji) dla Priorytetu: FESL.10.00-Fundusze Europejskie na transformację w ramach Działania: FESL.10.06-Rozwój energetyki rozproszonej opartej o odnawialne źródła energii. 4) Okres gwarancji jakości i rękojmi za wady - Zamawiający wymaga, aby okres gwarancji jakości za wykonany przedmiot umowy wynosił 60 miesięcy od dnia dokonania odbioru końcowego. Ponadto Zamawiający wymaga, aby okres rękojmi za wady wynosił 60 miesięcy od dnia dokonania odbioru końcowego. Warunki gwarancji i rękojmi określone zostały w Załączniku nr 11 do SWZ– projektowane postanowienia umowy. Uwaga: w pkt XIX) w ppkt 2.2) SWZ, w kryterium oceny ofert, dodatkowo punktowany jest wydłużony okres udzielonej gwarancji jakości i rękojmi za wady (dla części I-V).
Los: LOT-0004
Titel: Część IV - Szkoła Podstawowa Nr 59 ul. Chrobrego 5, 40-881 Katowice
Beschreibung: 1) Dla Części IV (Szkoła Podstawowa Nr 59 ul. Chrobrego 5) zakres obejmuje: Przedmiotem zadania inwestycyjnego jest zaprojektowanie, uzyskanie wszelkich niezbędnych pozwoleń i decyzji, wykonanie, uruchomienie, przygotowanie dokumentacji powykonawczej oraz zgłoszenie mikroinstalacji do OSD o mocy 49,6kWp±0,3kWp zlokalizowanej na dachu budynku szkoły Podstawowej nr 59 im. J. Matejki w Katowicach. W ramach przedmiotu zamówienia Wykonawca wykona prace projektowe i budowlano-instalacyjne obejmujące: • wykonanie instalacji paneli fotowoltaicznych o zadanej mocy na dachu wskazanym w OPZ, • wykonanie niezbędnych konstrukcji dla instalacji paneli PV oraz oprzewodowania, • wykonanie zabezpieczeń pod konstrukcje, • wykonanie okablowania do podłączenia paneli PV, • zamontowania rozdzielnicy dla obsługi paneli PV, • podłączenia rozdzielnicy paneli PV do systemu elektroenergetycznego obiektu, • modernizacja istniejącej rozdzielni głównej obiektu (jeśli wymagane), • montaż układu pomiaru produkcji energii elektrycznej, który musi zawierać monitorowanie, zdalny odczyt, rejestrację oraz raportowanie produkcji energii elektrycznej bezpośrednio z inwertera lub poprzez dodatkowy licznik energii. Licznik energii elektrycznej powinien umożliwiać monitoring i wizualizację następujących wielkości: - Produkcja energii chwilowej [kWh] - Produkcja energii narastająco [kWh] - Aktualna (chwilowa) moc paneli fotowoltaicznych [kW] - Awaria paneli fotowoltaicznych • montaż strażnika mocy regulujący ilość produkowanej energii i blokujący oddawanie energii do sieci dystrybucyjnej • instalację odgromową (dostosowanie istniejącej instalacji do rozmieszczonych na dachu paneli) • przeciwpożarowy wyłącznik prądu • układ kompensacji mocy biernej • wykonanie prac pomocniczych budowlanych (przebicia, otwory montażowe, przejścia instalacyjne przez przegrody budowlane, wypełnienie otworów oraz odtworzenie i naprawa części uszkodzonych wypraw (elementów wykończeniowych) podczas wykonywania robót budowlanych), przejścia ppoż • dostawa i montaż unijnej tablicy informacyjnej o wymiarach 80x40 cm dotyczącej zakresu prac i uzyskanego dofinansowania, zgodnie z obowiązującymi wytycznymi instytucji zarządzającej. Treść tablicy należy uzgodnić z Zamawiającym. 2) Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia określa: - Opis Przedmiotu Zamówienia dla części IV – załącznik nr 7d do SWZ dla cz. IV - Projektowane postanowienia umowy – załącznik nr 11 do SWZ 3) Inwestycja dofinansowana w ramach Funduszy Europejskich dla Śląskiego 2021-2027 (Fundusz na rzecz Sprawiedliwej Transformacji) dla Priorytetu: FESL.10.00-Fundusze Europejskie na transformację w ramach Działania: FESL.10.06-Rozwój energetyki rozproszonej opartej o odnawialne źródła energii. 4) Okres gwarancji jakości i rękojmi za wady - Zamawiający wymaga, aby okres gwarancji jakości za wykonany przedmiot umowy wynosił 60 miesięcy od dnia dokonania odbioru końcowego. Ponadto Zamawiający wymaga, aby okres rękojmi za wady wynosił 60 miesięcy od dnia dokonania odbioru końcowego. Warunki gwarancji i rękojmi określone zostały w Załączniku nr 11 do SWZ– projektowane postanowienia umowy. Uwaga: w pkt XIX) w ppkt 2.2) SWZ, w kryterium oceny ofert, dodatkowo punktowany jest wydłużony okres udzielonej gwarancji jakości i rękojmi za wady (dla części I-V).
Los: LOT-0005
Titel: Część V - Szkoła Podstawowa Nr 58 z Oddziałami Integracyjnymi ul. Krzywoustego 11, 40-870 Katowice
Beschreibung: 1) Dla Części V (Szkoła Podstawowa Nr 58 z Oddziałami Integracyjnymi ul. Krzywoustego 11) zakres obejmuje: Przedmiotem zadania inwestycyjnego jest zaprojektowanie, uzyskanie wszelkich niezbędnych pozwoleń i decyzji, wykonanie, uruchomienie, przygotowanie dokumentacji powykonawczej oraz zgłoszenie mikroinstalacji do OSD o mocy 49,6kWp±0,3kWp zlokalizowanej na dachu budynku Szkoły Podstawowej nr 58 im. Marii Dąbrowskiej w Katowicach. W ramach przedmiotu zamówienia Wykonawca wykona prace projektowe i budowlano-instalacyjne obejmujące: • montaż instalacji paneli fotowoltaicznych o zadanej mocy na dachu wskazanym w OPZ, • wykonanie niezbędnych konstrukcji dla instalacji paneli PV oraz oprzewodowania, • wykonanie zabezpieczeń pod konstrukcje, • wykonanie okablowania do podłączenia paneli PV, • zamontowania rozdzielnicy dla obsługi paneli PV, • podłączenia rozdzielnicy paneli PV do systemu elektroenergetycznego, • montaż układu pomiaru produkcji energii elektrycznej, który musi zawierać monitorowanie, zdalny odczyt, rejestrację oraz raportowanie produkcji energii elektrycznej bezpośrednio z inwertera lub poprzez dodatkowy licznik energii. Licznik energii elektrycznej powinien umożliwiać monitoring i wizualizację następujących wielkości: - Produkcja energii chwilowej [kWh] - Produkcja energii narastająco [kWh] - Aktualna (chwilowa) moc paneli fotowoltaicznych [kW] - Awaria paneli fotowoltaicznych • Strażnik mocy regulujący ilość produkowanej energii i blokujący oddawanie energii do sieci dystrybucyjnej • instalację odgromową (dostosowanie istniejącej instalacji do rozmieszczonych na dachu paneli) • przeciwpożarowy wyłącznik prądu • układ kompensacji mocy biernej • wykonanie prac pomocniczych budowlanych (przebicia, otwory montażowe, przejścia instalacyjne przez przegrody budowlane, wypełnienie otworów oraz odtworzenie i naprawa części uszkodzonych wypraw (elementów wykończeniowych) podczas wykonywania robót budowlanych), przejścia ppoż • dostawa i montaż unijnej tablicy informacyjnej o wymiarach 80x40 cm dotyczącej zakresu prac i uzyskanego dofinansowania, zgodnie z obowiązującymi wytycznymi instytucji zarządzającej. Treść tablicy należy uzgodnić z Zamawiającym. 2) Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia określa: - Opis Przedmiotu Zamówienia dla części V – załącznik nr 7e do SWZ dla cz. V - Projektowane postanowienia umowy – załącznik nr 11 do SWZ 3) Inwestycja dofinansowana w ramach Funduszy Europejskich dla Śląskiego 2021-2027 (Fundusz na rzecz Sprawiedliwej Transformacji) dla Priorytetu: FESL.10.00-Fundusze Europejskie na transformację w ramach Działania: FESL.10.06-Rozwój energetyki rozproszonej opartej o odnawialne źródła energii. 4) Okres gwarancji jakości i rękojmi za wady - Zamawiający wymaga, aby okres gwarancji jakości za wykonany przedmiot umowy wynosił 60 miesięcy od dnia dokonania odbioru końcowego. Ponadto Zamawiający wymaga, aby okres rękojmi za wady wynosił 60 miesięcy od dnia dokonania odbioru końcowego. Warunki gwarancji i rękojmi określone zostały w Załączniku nr 11 do SWZ– projektowane postanowienia umowy. Uwaga: w pkt XIX) w ppkt 2.2) SWZ, w kryterium oceny ofert, dodatkowo punktowany jest wydłużony okres udzielonej gwarancji jakości i rękojmi za wady (dla części I-V).