566770-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Bankdienstleistungen – Platební brána pro vybrané prodejní kanály
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPlatební brána pro vybrané prodejní kanály
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky je poskytování služeb platební brány pro umožnění elektronických plateb prostřednictvím vybraných na sebe nezávislých prodejních kanálů mobilních aplikací a internetových obchodů (dále jen „e-shop“). Prodejní kanály se v tuto chvíli člení v závislosti na druhu prodávaných/distribuovaných elektronických dokladů. Zadavatel nevylučuje budoucí rozšíření prodejních kanálů. 1) Mobilní a webová aplikace PIDLítačka, které jsou určeny pro prodej elektronického jízdného (EJ). Prodejní kanál mobilní aplikace a eshop, jsou vyvinuté pro zajištění nákupu elektronického jízdného pro zavedený multikanálový odbavovací systém ve veřejné dopravě. Standardním prodejním kanálem zůstávají osobní přepážky vybavené multifunkčními platebními terminály pro bezhotovostní platby. 2) Mobilní a webová aplikace pro prodej parkovného, které jsou určeny pro prodej elektronického parkovného (EP). 3) Mobilní a webová aplikace IDOLKA, které jsou určeny pro prodej elektronického jízdného (EJ). Společné požadavky pro prodejní kanály Stěžejní předpokládaný počet, objem a souhrnná finanční hodnota transakcí představuje prodejní kanál PIDLítačka. Tyto předpokládané roční hodnoty jsou uvedeny v Příloze 3, která bude následně použita i pro účely hodnocení. Zadavatel upozorňuje účastníky, že se jedná o předpoklady vycházející z dosavadních objemových hodnot prodeje jízdného prostřednictvím prodejních kanálů. Výsledné objemy budou závislé na míře a rychlosti integrace nosičů elektronického jízdného a na tržních mechanismech. Pro e-shop jsou požadovány bezhotovostní platby bankovními kartami alespoň MasterCard a Visa a dále následující platební metody: bezhotovostní platby prostřednictvím převodů na bankovní účty, bezhotovostní platby pomocí platebních aplikací jednotlivých bank (tzv. bankovních tlačítek). Podrobný popis požadovaných služeb platební brány je uveden v Příloze č. 5 této Zadávací dokumentace – Funkční a technické požadavky.
Interne KennungP26V00000011
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66110000 Bankdienstleistungen
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenZadavatel si v souladu s § 100 odst. 3 ZZVZ vyhrazuje možnost použití jednacího řízení bez uveřejnění na poskytnutí nových služeb, tzv. „opční právo“. Předmět nových služeb je shodný s předmětem plnění dle této veřejné zakázky. Nové služby budou plněny po dobu maximálně 12 měsíců, nebo do vyčerpání limitu 25.000.000 Kč bez DPH nebo do nabytí účinnosti smlouvy s novým poskytovatelem, došlo-li k uplatnění opčního práva za účelem pokrytí doby od ukončení účinnosti smlouvy uzavřené na základě tohoto zadávacího řízení do zahájení poskytování služeb nového dodavatele. Opční právo je zadavatel oprávněn využít i v průběhu plynutí případné výpovědní lhůty dle uzavřené smlouvy.