See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: 22-159.2 Kontejnerové a kapotované energetické centrum 55 kVA
Beschreibung: Předmětem VZ je pořízení 25 kusů nových kapotovaných odhlučněných energetických center o jmenovitém výkonu 55 kVA včetně kabelového řešení (dále jen „KapEC“) a 25 ks nových samostatných odnímatelných brzděných přívěsných vozíků (dále jen „BPV“) kompatibilních s KapEC (dále jen „KapEC-BPV“), 2 ks nových kontejnerových energetických center 55 kVA (dále jen “KEC“) s konstrukcí uzpůsobenou pro manipulaci a přepravu na kontejnerovém nosiči a 12 ks nových KapEC o jmenovitém výkonu 55 kVA bez BPV, které jsou určeny pro zabezpečení dodávky elektrické energie do objektů a budov, zejména při výpadku elektrické energie, včetně zajištění garančních prohlídek po dobu záruky za jakost dle čl. VIII kupní smlouvy (dále jen „garanční prohlídky“) Přílohy č. 2a), Přílohy č. 2b) a Přílohy č. 2c) ZD, a to pouze v případě, že budou ze strany dodavatele požadovány. Součástí dodávky je také zaškolení obsluhy v délce trvání minimálně 3 hodin pro minimálně 2 osoby pro každé z míst plnění, a to při předání věci a jejím fyzickém převzetí v místech plnění. Předmět VZ je v souladu s ust. § 35 zákona rozdělen na 3 (tři) části: 1. část VZ: KapEC-BPV 55 kVA (včetně kabelového řešení a samostatného odnímatelného brzděného přívěsného vozíku) – 25 ks 2. část VZ: KEC 55 kVA s konstrukcí uzpůsobenou pro manipulaci a přepravu na kontejnerovém nosiči – 2 ks 3. část VZ: KapEC 55 kVA (včetně kabelového řešení, bez odnímatelného brzděného přívěsného vozíku) – 12 ks
Interne Kennung: 19540/25-SSHR
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31682530 Notstromversorgungsaggregate
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 1. část VZ: KapEC-BPV 55 kVA (včetně kabelového řešení a samostatného odnímatelného brzděného přívěsného vozíku) – 25 ks
Beschreibung: KapEC-BPV 55 kVA (včetně kabelového řešení a samostatného odnímatelného brzděného přívěsného vozíku) – 25 ks.
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0003
Titel: 3. část VZ: KapEC 55 kVA (včetně kabelového řešení, bez odnímatelného brzděného přívěsného vozíku) – 12 ks
Beschreibung: KapEC 55 kVA (včetně kabelového řešení, bez odnímatelného brzděného přívěsného vozíku) – 12 ks
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0002
Titel: 2. část VZ: KEC 55 kVA s konstrukcí uzpůsobenou pro manipulaci a přepravu na kontejnerovém nosiči – 2 ks
Beschreibung: KEC 55 kVA s konstrukcí uzpůsobenou pro manipulaci a přepravu na kontejnerovém nosiči – 2 ks.
Interne Kennung: 2