566786-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Informationssysteme – Pořízení nového pojišťovacího informačního systému ZP MV ČR
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen - Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Pořízení nového pojišťovacího informačního systému ZP MV ČR
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je provedení díla nazvaného „nPIS“ a všech s tím souvisejících činností na míru a do vlastnictví Zadavatele, a to ve smyslu vzoru smlouvy o dílo tvořícího přílohu č. 2 zadávací dokumentace a zajištění následné servisní podpory a rozvoje nPIS v rozsahu stanoveném vzorem servisní smlouvy v příloze č. 3 zadávací dokumentace.
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Nadlimitní veřejná zakázka bude zadána v jednacím řízení s uveřejněním podle ust. § 3 písm. d) a § 60 a násl. zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek, ve znění pozdějších předpisů
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48810000 Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung, 72268000 Bereitstellung von Software
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: nPIS
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si v souladu s ustanovením § 100 odst. 2 ZZVZ ve spojení s § 222 odst. 10 písm. a) ZZVZ vyhrazuje možnost změny vybraného dodavatele novým dodavatelem, dojde-li k předčasnému ukončení závazku ze smlouvy ze strany vybraného dodavatele nebo k předčasnému ukončení závazku ze smlouvy ze strany Zadavatele, a to z důvodů přičitatelných vybranému dodavateli; Zadavatel si pro takový případ vyhrazuje možnost uzavřít smlouvu na realizaci zbývající části předmětu plnění s dodavatelem, jehož nabídka se umístila jako další v pořadí; takto může Zadavatel postupně vyzývat i další dodavatele dle výsledného pořadí při hodnocení nabídek, pokud předcházející dodavatel neposkytl ve stanovené a přiměřené lhůtě řádnou součinnost k uzavření smlouvy, nebo nabízenou změnu dodavatele písemně odmítne ještě před uplynutím stanovené lhůty k uzavření smlouvy. Veškeré podmínky vyhrazené změny dodavatele Zadavatel zahrnul v odst. 6.1 Zadávací dokumentace. Zadavatel si v souladu s § 100 odst. 1 ZZVZ vyhrazuje možnost změny závazku ze smlouvy na veřejnou zakázku, která bude uzavřena s vybraným dodavatelem, kdy touto změnou závazku je možnost změny rozsahu předmětu plnění a /nebo změny smluvní ceny v případě: (i) změny zákonné sazby DPH; (ii) pokud míra inflace oficiálně stanovená Českým statistickým úřadem za uplynulé roční období bude rovna nebo vyšší než 5 %, má dodavatel právo nejdříve po uplynutí doby dvou let od akceptace nového PIS dle Smlouvy o dílo, a to v souladu s čl. 11.3 Servisní smlouvy navrhnout Zadavateli navýšení aktuálně platné ceny plnění o ½ oficiálně stanovené míry inflace pro daný rok. Pro první navýšení ceny bude rozhodným obdobím pro určení míry inflace období od 1. ledna do 31. 12. kalendářního roku, který následuje po uplynutí dvou (2) let od akceptace nového PIS dle Smlouvy o dílo. Nárok na úpravu ceny musí dodavatel uplatnit písemně vůči Zadavateli nejpozději do 31. března roku následujícího po rozhodném období. Neuplatní-li dodavatel tento nárok ve stanovené lhůtě, jeho právo na úpravu ceny za dané období zaniká. Tato změna ceny musí být odsouhlasená oběma smluvními stranami, musí být sjednána vždy písemně, a to v podobě očíslovaného dodatku k Servisní smlouvě. Tyto změny dohodnuté ceny budou považovány za změny podle ustanovení § 222 odst. 2 ZZVZ. Změna je platná od prvního dne kalendářního měsíce následujícího po měsíci, kdy byl dodatek uveřejněn v Registru smluv; (iii) využití práva Zadavatele zajistit licence k Proprietárnímu software nezbytnému pro plnění předmětu smlouvy dle podmínek uvedených v odst. 18.7 Smlouvy o dílo a v odst. 8.6 Servisní smlouvy. Zadavatel zahrnul všechny vyhrazené změny závazku ze smlouvy do předpokládané hodnoty veřejné zakázky dle § 16 odst. 3 ZZVZ.