See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: KIF-KÖF kábelek, szabadvezetékek, vezetéksodronyok
Beschreibung: Adásvételi keretmegállapodás a közbeszerzési műszaki leírásban részletezett mennyiségű és minőségű „KIF, KÖF kábelek szigetelt és burkolt szabadvezetékek, valamint csupasz vezetéksodronyok beszerzése” tárgyban a Kbt. 105. § (2) bekezdés a) pont alapján, részenként 2 ajánlattevővel kötendő keretmegállapodásos eljárásban.
Vorherige Bekanntmachung: 264245-2025
Interne Kennung: EKR000553782025
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Ajánlatkérő a beérkező ajánlatokat a Kbt. 76. § (2) bekezdés a) pontja alapján a legalacsonyabb ajánlati ár értékelési szempontja szerint értékeli minden rész esetében, tekintettel arra, hogy az Ajánlatkérő igényeinek a műszaki leírásban konkrétan meghatározott minőségi és műszaki követelményeknek megfelelő egyedi gyártású termék és hozzá kapcsolódó szolgáltatás felel meg, és a gazdaságilag legelőnyösebb ajánlat kiválasztását az adott esetben további minőségi jellemzők nem, csak a legalacsonyabb ár értékelése szolgálja. A Közbeszerzési dokumentumok Műszaki leírás c. fejezetében konkrétan meghatározott minőségi és műszaki követelményeknek, valamint a Közbeszerzési dokumentumok részét képező adásvételi keretmegállapodás-tervezetben meghatározott feltételek teljesítése esetén az egyedi gyártású termék és a hozzá kapcsolódó szolgáltatás megfelel Ajánlatkérő igényeinek, további minőségi és műszaki jellemzők nem befolyásolják a gazdaságilag legelőnyösebb ajánlat kiválasztását.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31321200 Nieder- und Mittelspannungskabel
5. Los
Los: LOT-0003
Titel: 2./A. rész
Beschreibung: 3. rész: 2./A. rész Termék-csoport Új cikkszám Megnevezés Összes mennyiség 3 évre méter 2. A. rész 10000165 Kábel NA2XS(F)2Y 6/10kV 1x150 RE vagy RM/25mm2* 7 500 10000166 Kábel NA2XS(F)2Y 6/10kV 1x240RM/25mm2 255 000 10000162 Kábel NA2XS(F)2Y 12/20kV 1x95RE vagy RM/16mm2* 19 000 10000163 Kábel NA2XS(F)2Y 12/20kV 1x150RE vagy RM/25mm2* 585 000 10000164 Kábel NA2XS(F)2Y 12/20kV 1x240RM/25mm2 591 500 10000167 Kábel NA2XS(F)2Y 6/10KV 1x95RM/16mm2 500 új cikkszám Kábel NA2XS(F)2Y 12/20kV 1x300RM/25mm2 10 000 2. A rész mindösszesen: 1 468 500 Ajánlatkérő felhívja a figyelmet arra, hogy lehívási kötelezettséget nem vállal. Ajánlattétel során a fenti részek önálló egységeket képeznek, az egyes részajánlatban az adott rész minden elemét meg kell ajánlani, annak hiányában az Ajánlat érvénytelen. Részletes termék leírást a csatolt műszaki specifikáció dokumentumok tartalmazzák.
Interne Kennung: EKR000553782025/3
Zusätzliche Einstufung (cpv): 31321100 Stromfreileitungen, 44322300 Kabelkanalrohre
Los: LOT-0004
Titel: 2./B. rész
Beschreibung: 4. rész: 2./B. rész: Termék-csoport Új cikkszám Megnevezés Összes mennyiség 3 évre méter 2.B. rész 10000165 Kábel NA2XS(F)2Y 6/10kV 1x150 RE vagy RM/25mm2* 2 000 10000166 Kábel NA2XS(F)2Y 6/10kV 1x240RM/25mm2 76 500 10000162 Kábel NA2XS(F)2Y 12/20kV 1x95RE vagy RM/16mm2* 6 000 10000163 Kábel NA2XS(F)2Y 12/20kV 1x150RE vagy RM/25mm2* 175 500 10000164 Kábel NA2XS(F)2Y 12/20kV 1x240RM/25mm2 177 500 10000167 Kábel NA2XS(F)2Y 6/10KV 1x95RM/16mm2 500 új cikkszám Kábel NA2XS(F)2Y 12/20kV 1x300RM/25mm2 3 000 2. B rész mindösszesen: 441 000 Ajánlatkérő felhívja a figyelmet arra, hogy lehívási kötelezettséget nem vállal. Ajánlattétel során a fenti részek önálló egységeket képeznek, az egyes részajánlatban az adott rész minden elemét meg kell ajánlani, annak hiányában az Ajánlat érvénytelen. Részletes termék leírást a csatolt műszaki specifikáció dokumentumok tartalmazzák.
Interne Kennung: EKR000553782025/4