See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Gospodarka odpadami – odbieranie odpadów komunalnych oraz prowadzenie PSZOK w mieście Płońsk
Beschreibung: Gospodarka odpadami – odbieranie odpadów komunalnych oraz prowadzenie PSZOK w mieście Płońsk
Vorherige Bekanntmachung: 668959-2024
Interne Kennung: ZP.271.17.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90533000 Verwaltung von Müllhalden
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Gospodarka odpadami - odbieranie odpadów komunalnych oraz prowadzenie PSZOK w mieście Płońsk
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa pn. Gospodarka odpadami – odbieranie odpadów komunalnych oraz prowadzenie PSZOK w mieście Płońsk obejmująca odbiór odpadów komunalnych zmieszanych i segregowanych z nieruchomości zamieszkałych, niezamieszkałych i z PSZOK-u. Usługa obejmuje również uruchomienie i prowadzenie Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) w mieście Płońsk. Zamówienie realizowane będzie nie wcześniej niż od 01.01.2025 r. do 31.12.2025 r. Zamawiający wymaga zatrudnienia przez Wykonawcę na podstawie umowy o pracę osoby/osób wykonujących następujące czynności w zakresie realizacji przedmiotu zamówienia: odbiór i transport odpadów komunalnych – kierowcy pojazdów wykonujących świadczenie przedmiotowej usługi co najmniej 3 osoby.