2. Verfahren
Verfahren
Titel: Adviseur mobiliteitsdata - cluster SO
Beschreibung: Jij bent van een leefbare en bereikbare stad voor alle Rotterdammers. Jij draagt bij aan oplossingen voor de woningbouwkrapte! Als ervaren adviseur verkeersmodellen en data zorg jij met jouw data-analyses voor onderbouwing van de bestemmingsplannen in de stad. Daarmee is jouw werk essentieel voor een aantrekkelijk, bereikbaar, veilig, gezond en economisch sterk Rotterdam.
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79620000 Überlassung von Personal einschließlich Zeitarbeitskräfte
5. Los
Los: LOT-0000
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zie uitvraag