566830-2026 - Wettbewerb
Litauen – Unterbrechungsfreie Stromversorgung – Nepertraukiamo maitinimo šaltiniai (UPS) LAN aktyviai įrangai NUTRAUKTAS
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Nepertraukiamo maitinimo šaltiniai (UPS) LAN aktyviai įrangai NUTRAUKTAS
Beschreibung: Įsigyjama nepertraukiamo maitinimo šaltinių (UPS) LAN aktyviai įrangai sistema, įskaitant perkamos įrangos pristatymą, montavimą, diegimą, programinės įrangos konfigūravimą bei administratorių apmokymą naudotis įranga.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31154000 Unterbrechungsfreie Stromversorgung
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 0