See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Laboratorijas aprīkojuma un analīzes iekārtu piegāde LBTU vajadzībām
Beschreibung: Laboratorijas aprīkojuma un analīzes iekārtu piegāde LBTU vajadzībām
Interne Kennung: LBTU 2026/28/AK
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38430000 Erkennungs- und Analysegeräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser), 38518200 Stereo- oder Streulichtmikroskope
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 1. daļa: Vortekss Nr.1 un Nr.2
Los: LOT-0002
Titel: 2.daļa: Digitālais stereo mikroskops – modelis Euromex EduBlue ED.1505‑S
Los: LOT-0003
Titel: 3.daļa: Kjeldāla iekārtas komplekts
Los: LOT-0004
Titel: 4. daļa: Stereomikroskops Stemi 508