2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup 50 sztuk licencji „Veeam Data Platform Advanced Universal Subscription License Includes Enterprise Plus Edition features 3 Years Renewal Subscription Upfront Billing & Production (24/7) Support - 10 instance pack Public Sector lub równoważnych” do zarządzania kopiami zapasowymi systemów międzynarodowych.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: Zakup 50 sztuk licencji „Veeam Data Platform Advanced Universal Subscription License Includes Enterprise Plus Edition features 3 Years Renewal Subscription Upfront Billing & Production (24/7) Support - 10 instance pack Public Sector lub równoważnych” do zarządzania kopiami zapasowymi systemów międzynarodowych 1. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załącznikach do SWZ: projekcie umowy oraz opisie przedmiotu zamówienia. Pozostałe wymagania: Zamawiający wymaga, aby oferowane świadczenie, w tym wszystkie produkty ICT, usługi ICT oraz procesy ICT wykorzystywane do realizacji zamówienia, zarówno jako elementy główne, jak i komponenty, elementy środowiska świadczenia usługi lub rozwiązania towarzyszące, nie obejmowało: - produktów ICT, usług ICT lub procesów ICT wskazanych w rekomendacji, o której mowa w art. 33 ust. 4 ustawy z dnia 5 lipca 2018 r. o krajowym systemie cyberbezpieczeństwa, stwierdzającej ich negatywny wpływ na podstawowy interes bezpieczeństwa państwa; - produktu ICT, którego typ został określony w decyzji w sprawie uznania dostawcy za dostawcę wysokiego ryzyka, o której mowa w art. 67b ust. 15 ustawy z dnia 5 lipca 2018 r. o krajowym systemie cyberbezpieczeństwa, usług ICT lub procesów ICT określonych w tej decyzji. Niespełnienie powyższego wymagania skutkuje odrzuceniem oferty odpowiednio na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 17 albo pkt. 19 ustawy Pzp.
Interne Kennung: 166/BŁiI/26/EZ
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: 1. Postępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego, w którym w odpowiedzi na publiczne ogłoszenie o zamówieniu, oferty mogą składać wszyscy zainteresowani Wykonawcy. 2. Wykonawcy ponoszą wszelkie koszty związane z przygotowaniem i złożeniem oferty. Wykonawcy zobowiązują się nie podnosić jakichkolwiek roszczeń z tego tytułu względem Zamawiającego. Zamawiający nie przewiduje zwrotu kosztów udziału w postępowaniu. 3. Zamawiający nie przewiduje przeprowadzenia aukcji elektronicznej, o której mowa w art. 227 ustawy Pzp. 4. Zamawiający może unieważnić postępowanie o udzielenie zamówienia przed upływem terminu składania ofert, jeżeli wystąpiły okoliczności powodujące, że dalsze prowadzenie postępowania jest nieuzasadnione. 5. Zamawiający przewiduje możliwość unieważnienia postępowania o udzielenie zamówienia, jeżeli środki, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostaną mu przyznane. 6. Zamawiający przewiduje przeprowadzenie uprzedniej oceny ofert zgodnie z procedurą, o której mowa w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zakup 50 sztuk licencji „Veeam Data Platform Advanced Universal Subscription License Includes Enterprise Plus Edition features 3 Years Renewal Subscription Upfront Billing & Production (24/7) Support - 10 instance pack Public Sector lub równoważnych” do zarządzania kopiami zapasowymi systemów międzynarodowych
Menge: 50 Stück