See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Konkurs ofert: Udzielanie świadczeń zdrowotnych w Oddziale Urologii Ogólnej, Onkologicznej i Laparoskopowej, wykonywanie zabiegów z zastosowaniem systemu robotowego oraz praca w Poradni Urologicznej, realizacja zadań Kierownika Oddziału.
Beschreibung: Przedmiotem postępowania konkursowego jest: Pakiet Nr 1 – Udzielanie całodobowych świadczeń zdrowotnych w Oddziale Urologii Ogólnej, Onkologicznej i Laparoskopowej, wykonywanie zabiegów z zastosowaniem systemu robotowego oraz praca w Poradni Urologicznej. Szacunkowa minimalna liczba godzin objęta przedmiotem postępowania konkursowego objęta na okres od 01.08.2026 r do 31.07.2028 r wynosi 10080, szacunkowa maksymalna liczba godzin wynosi 17280. Szacunkowa ilość punktów do zrealizowania w okresie objętym postępowaniem konkursowym od 01.08.2026 r. do 31.07.2028 r. wynosi 1 600 000 punktów. Pakiet Nr 2 – Udzielanie całodobowych świadczeń zdrowotnych w Oddziale Urologii Ogólnej, Onkologicznej i Laparoskopowej, wykonywanie zabiegów z zastosowaniem systemu robotowego, praca w Poradni Urologicznej oraz realizacja zadań Kierownika Oddziału. Szacunkowa minimalna liczba godzin objęta przedmiotem postępowania konkursowego objęta na okres od 01.08.2026 r do 31.07.2028 r wynosi 2880, szacunkowa maksymalna liczba godzin wynosi 5760. Szacunkowa ilość punktów do zrealizowania w okresie objętym postępowaniem konkursowym od 01.08.2026 r. do 31.07.2028 r. wynosi 90 000 punktów. Pakiet Nr 3 – Udzielanie całodobowych świadczeń zdrowotnych w Oddziale Urologii Ogólnej, Onkologicznej i Laparoskopowej oraz praca w Poradni Urologicznej.Szacunkowa minimalna liczba godzin objęta przedmiotem postępowania konkursowego objęta na okres od 01.08.2026 r do 31.07.2028 r wynosi 1440, szacunkowa maksymalna liczba godzin wynosi 5760. Szacunkowa ilość punktów do zrealizowania w okresie objętym postępowaniem konkursowym od 01.08.2026 r. do 31.07.2028 r. wynosi 170 000 punktów.
Interne Kennung: DSO.113.30.2026
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85121200 Dienstleistungen von Fachärzten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 85100000 Dienstleistungen des Gesundheitswesens, 85112200 Ambulante Behandlungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Konkurs ofert: Pakiet Nr 1 – Udzielanie całodobowych świadczeń zdrowotnych w Oddziale Urologii Ogólnej, Onkologicznej i Laparoskopowej, wykonywanie zabiegów z zastosowaniem systemu robotowego oraz praca w Poradni Urologicznej.
Beschreibung: Przedmiotem postępowania konkursowego jest: Pakiet Nr 1 – Udzielanie całodobowych świadczeń zdrowotnych w Oddziale Urologii Ogólnej, Onkologicznej i Laparoskopowej, wykonywanie zabiegów z zastosowaniem systemu robotowego oraz praca w Poradni Urologicznej. Szacunkowa minimalna liczba godzin objęta przedmiotem postępowania konkursowego objęta na okres od 01.08.2026 r do 31.07.2028 r wynosi 10080, szacunkowa maksymalna liczba godzin wynosi 17280. Szacunkowa ilość punktów do zrealizowania w okresie objętym postępowaniem konkursowym od 01.08.2026 r. do 31.07.2028 r. wynosi 1 600 000 punktów.
Los: LOT-0002
Titel: Konkurs ofert: Pakiet Nr 2 – Udzielanie całodobowych świadczeń zdrowotnych w Oddziale Urologii Ogólnej, Onkologicznej i Laparoskopowej, wykonywanie zabiegów z zastosowaniem systemu robotowego, praca w Poradni Urologicznej oraz realizacja zadań Kierownika Oddziału
Beschreibung: Przedmiotem postępowania konkursowego jest: Pakiet Nr 2 – Udzielanie całodobowych świadczeń zdrowotnych w Oddziale Urologii Ogólnej, Onkologicznej i Laparoskopowej, wykonywanie zabiegów z zastosowaniem systemu robotowego, praca w Poradni Urologicznej oraz realizacja zadań Kierownika Oddziału. Szacunkowa minimalna liczba godzin objęta przedmiotem postępowania konkursowego objęta na okres od 01.08.2026 r do 31.07.2028 r wynosi 2880, szacunkowa maksymalna liczba godzin wynosi 5760. Szacunkowa ilość punktów do zrealizowania w okresie objętym postępowaniem konkursowym od 01.08.2026 r. do 31.07.2028 r. wynosi 90 000 punktów.
Los: LOT-0003
Titel: Konkurs ofert: Pakiet Nr 3 – Udzielanie całodobowych świadczeń zdrowotnych w Oddziale Urologii Ogólnej, Onkologicznej i Laparoskopowej oraz praca w Poradni Urologicznej.
Beschreibung: Przedmiotem postępowania konkursowego jest: Pakiet Nr 3 – Udzielanie całodobowych świadczeń zdrowotnych w Oddziale Urologii Ogólnej, Onkologicznej i Laparoskopowej oraz praca w Poradni Urologicznej.Szacunkowa minimalna liczba godzin objęta przedmiotem postępowania konkursowego objęta na okres od 01.08.2026 r do 31.07.2028 r wynosi 1440, szacunkowa maksymalna liczba godzin wynosi 5760. Szacunkowa ilość punktów do zrealizowania w okresie objętym postępowaniem konkursowym od 01.08.2026 r. do 31.07.2028 r. wynosi 170 000 punktów.