566924-2026 - Wettbewerb
Kroatien – Schulmöbel – Nabava opreme za Strukovnu školu Pula
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Nabava opreme za Strukovnu školu Pula
Beschreibung: Predmet nabave je nabava školskog namještaja i opreme za potrebe Strukovne škole u Puli. Nabava opreme podrazumijeva nabavu, isporuku, montažu, postavljanje i ugradnju školskog namještaja i opreme do pune funkcionalnosti sukladno troškovnicima i prijedlogu ugovora za pojedinu grupu. Nabava opreme se provodi u okviru projekta„ Modernizacija strukovnih škola u Puli za tržište rada budućnosti“ za koji je u tijeku prijava na Poziv IP.4.1.11 – Ulaganje u srednje škole u Puli u tehničkim, industrijskim i strukovnim smjerovima (izravna dodjela) – u okviru Integriranog teritorijalnog programa 2021. – 2027., Prioriteta 4. Pravedna tranzicija.
Interne Kennung: 05-26-VV-06
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otvoreni postupak
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39160000 Schulmöbel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Grupa 1. Informatička oprema
Beschreibung: Predmet nabave je nabava informatičke opreme za potrebe Strukovne škole u Puli sukladno troškovniku i prijedlogu ugovora.
Interne Kennung: 05-26-VV-06-1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör, 30213100 Tragbare Computer, 30231300 Bildschirme
Los: LOT-0002
Titel: Grupa 2. Oprema za stolarsku radionicu
Beschreibung: Predmet nabave je nabava opreme za stolarsku radionicu za potrebe Strukovne škole u Puli sukladno troškovniku i prijedlogu ugovora.
Interne Kennung: 05-26-VV-06-2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 43810000 Holzbearbeitungsmaschinen, 43800000 Werkstattausrüstung
Los: LOT-0003
Titel: Grupa 3. Oprema za prehrambeni praktikum
Beschreibung: Predmet nabave je nabava opreme za prehrambeni praktikum za potrebe Strukovne škole u Puli sukladno troškovniku i prijedlogu ugovora.
Interne Kennung: 05-26-VV-06-3
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39141000 Küchenmöbel, 39711100 Kühlschränke und Tiefkühltruhen, 42214100 Backöfen, 39713100 Geschirrspülmaschinen
Los: LOT-0004
Titel: Grupa 4. Kuhinjski pribor
Beschreibung: Predmet nabave je nabava kuhinjskog pribora za potrebe Strukovne škole u Puli sukladno troškovniku i prijedlogu ugovora.
Interne Kennung: 05-26-VV-06-4
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39221000 Kücheneinrichtungen, 42513200 Kühlvorrichtungen
Los: LOT-0005
Titel: Grupa 5. Električni i ručni alat
Beschreibung: Predmet nabave je nabava električnog i ručnog alata za potrebe Strukovne škole u Puli sukladno troškovniku i prijedlogu ugovora.
Interne Kennung: 05-26-VV-06-5
Zusätzliche Einstufung (cpv): 44512000 Diverses Handwerkzeug, 43830000 Elektrowerkzeuge
Los: LOT-0006
Titel: Grupa 6. Oprema za frizere
Beschreibung: Predmet nabave je nabava opreme za frizere za potrebe Strukovne škole u Puli sukladno troškovniku i prijedlogu ugovora.
Interne Kennung: 05-26-VV-06-6
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39712200 Geräte zur Haarpflege, 39712210 Haartrockner, 39712100 Haarschneidemaschinen
Los: LOT-0007
Titel: Grupa 7. Specijalizirani namještaj
Beschreibung: Predmet nabave je nabava specijaliziranog namještaja za potrebe Strukovne škole u Puli sukladno troškovniku i prijedlogu ugovora.
Interne Kennung: 05-26-VV-06-7
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39112000 Stühle, 39113600 Bänke, 39180000 Labormöbel, 39143121 Kleiderschränke, 39122100 Vorratsschränke
Los: LOT-0008
Titel: Grupa 8. Oprema za kozmetičare
Beschreibung: Predmet nabave je nabava opreme za kozmetičare za potrebe Strukovne škole u Puli sukladno troškovniku i prijedlogu ugovora.
Interne Kennung: 05-26-VV-06-8
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33711400 Produkte zur Schönheitspflege, 39300000 Diverse Ausrüstungen, 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte
Los: LOT-0009
Titel: Grupa 9. Asistivna oprema
Beschreibung: Predmet nabave je nabava asistivne opreme za potrebe Strukovne škole u Puli sukladno troškovniku i prijedlogu ugovora.
Interne Kennung: 05-26-VV-06-9
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33196000 Medizinische Hilfsmittel