2. Verfahren
Verfahren
Titel: Inzameling hol glas 2026-2034
Beschreibung: Dit bestek heeft betrekking op de opdracht voor de kleurgescheiden inzameling van hol glas van huishoudelijke oorsprong volgens de brengmethode voor rekening van Verko. Het betreft de plaatsing en verhuur van bovengrondse glasbollen, de lediging van zowel bovengrondse als ondergrondse glasbollen, inclusief weging en afvoer naar de verwerker, alsook het reinigen en onderhouden van deze glasbollen. De opdracht kadert binnen de terugnameplicht voor huishoudelijk verpakkingsafval, conform het Samenwerkingsakkoord, waarbij de dienstverlening financieel wordt ondersteund door Fost Plus, het erkend organisme verantwoordelijk voor huishoudelijk verpakkingsafval. Er wordt bijzondere aandacht besteed aan duurzaamheid, technologische vooruitgang, efficiëntieverbetering en een verdere optimalisatie van de dienstverlening. Zo wordt extra aandacht gevraagd voor het milieumanagement, veiligheidsaspecten, communicatie met burgers en de borging van de kwaliteit en het rendement van de ingezamelde fracties. Bovendien wordt benadrukt dat flexibiliteit vereist is inzake de beschikbaarheid en het onderhoud van de glasbollen, waarbij piekperiodes (zoals feestdagen en vakantieperiodes) bijzondere aandacht vergen. Het gebruik van het administratieve softwareprogramma ProFost voor een efficiënte en transparante administratieve opvolging blijft behouden. De dienstverlening zal worden opgevolgd via een gedetailleerd toezicht- en controlesysteem, ondersteund door een duidelijk klachtensysteem, waarbij reactietijden en communicatie duidelijk en transparant zullen zijn. De voorziene boeteregeling garandeert bovendien een kwalitatieve en stipte dienstverlening. Door dit bestek uit te schrijven, ambieert Verko om, in samenwerking met Fost Plus en de dienstverlener, een kwalitatieve, betrouwbare en toekomstbestendige dienstverlening op het vlak van hol glas-inzameling te verzekeren, waarbij milieu-impact wordt geminimaliseerd en maatschappelijke tevredenheid maximaal wordt gewaarborgd.
Interne Kennung: PPP1MU-141/5113/2025/106
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 2025/106_1