566927-2026 - Auftragsänderung
Rumänien – Teile für Schachtbohrmaschinen – Lubricatoare si calorifere de sondă- 3 loturi
Bekanntmachung der Auftragsänderungen
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Lubricatoare si calorifere de sondă- 3 loturi
Beschreibung: Achizitia acestor produse contribuie la combaterea formarii criohidratilor pe conductele de vehiculare a gazelor si pentru denivelarea apei de zacamant de la talpa putului la sondele care apartin de sucursalele de productie. Necesitatea achizitionarii acestor produse o constituie intretinerea fluxului de extractie si vehiculare a agezelor naturale din zacamintele productive, prin tevile de extractie , prin capul de eruptie, prin aductiunea sondei pana la dirijarea lor in SNT. Numarul de zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor este de 18 zile. Entitatea contractantă va răspunde in mod clar și complet tuturor solicitărilor de clarificări/informații suplimentare in a 11-a zi înainte de data limită de depunere a ofertelor. Orice solicitare de clarificări trebuie transmisă în SICAP (http://sicap-prod.e-licitatie.ro/pub).
Interne Kennung: 14056826/2024/RGZ_P_198
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 43611000 Teile für Schachtbohrmaschinen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Calorifere Sonde de Gaz
Beschreibung: Calorifere Sonde de gaz
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Calorifiere Sonde de Gaz (Focar protejat)
Beschreibung: Calorifiere Sonde de Gaz (Focar protejat)
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Lubricatoare
Beschreibung: Lubricatoare
Interne Kennung: 3