See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: KoPÚ v k.ú. Bražec u Bochova, Ležnice a Ležnička
Beschreibung: Předmětem plnění této veřejné zakázky je zpracování návrhu komplexních pozemkových úprav (dále jen „KoPÚ“) v katastrálním území Bražec u Bochova s částí k.ú. Bochov na ploše 324 ha, Ležnice na ploše 144 ha, Ležnička na ploše 173 ha, včetně nezbytných geodetických prací v třídě přesnosti určené pro obnovu katastru nemovitostí vyhláškou č. 357/2013 Sb., o katastru nemovitostí (katastrální vyhláška), ve znění pozdějších předpisů (dále jen „katastrální vyhláška“), ve znění pozdějších předpisů. Část 1 - Bražec u Bochova s částí Bochov Část 2 - Ležnice Část 3 - Ležnička Na každou část VZ bude uzavřena samostatná Smlouva o dílo. Návrh KoPÚ bude zpracován tak, aby jej bylo možno zapsat do katastru nemovitostí.
Interne Kennung: SP8507/2022-529101
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71250000 Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie Vermessungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: KoPÚ v k.ú. Ležnice - část 2
Beschreibung: Předmětem plnění této veřejné zakázky je zpracování návrhu komplexních pozemkových úprav (dále jen „KoPÚ“) v katastrálním území Ležnice na ploše 144 ha, včetně nezbytných geodetických prací v třídě přesnosti určené pro obnovu katastru nemovitostí vyhláškou č. 357/2013 Sb., o katastru nemovitostí (katastrální vyhláška), ve znění pozdějších předpisů (dále jen „katastrální vyhláška“), ve znění pozdějších předpisů. Návrh KoPÚ bude zpracován tak, aby jej bylo možno zapsat do katastru nemovitostí.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Ke změně počtu měrných jednotek dochází z důvodu potřeby dodatečné změny obvodu, která byla zjištěna v průběhu zpracování plánu společných zařízení v souvislosti s řešením opatření k odvodnění pozemků ve východní části k.ú. Ležnice a napojení tohoto opatření PSZ do dešťové kanalizace. Pro rozšíření obvodu bude potřeba provést doplnění a dopracování níže uvedených dílčích částí. S ohledem na uvedené změny dochází ke zvýšení MJ, a to u dílčích částí 6.2.4, 6.2.7, 6.2.8, 6.3.1, 6.3.1 i)a), 6.3.2 a 6.4. Uvedené změny jsou vyhrazenou změnou závazku v souladu s ust. § 100 odst. 1 zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek, ve znění pozdějších předpisů (dále jen „ZZVZ“) a čl. 17, odst. 17.5. d) a 17.6 Smlouvy.