2. Verfahren
Verfahren
Titel: Digitala matinköp för omsorgstagare inom ordinärt boende Lilla Edets kommun
Beschreibung: Upphandling av digitala matinköp för hemtjänsten Lilla Edets kommun omfattar varuplock och leverans av dagligvaror till omsorgstagare inom Lilla Edets kommungräns, samt en helhetslösning från digital beställning via webb till plock och packning (ev. uppackning) av varor, betalning och leverans av varor hem till omsorgstagaren.
Interne Kennung: SON 2026-151
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 55521100 Essen auf Rädern
5. Los
Los: LOT-0000