2. Verfahren
Verfahren
Titel: Verwerving intellectuele eigendomsrechten, implementatie, hosting en verdere ontwikkeling van een Parkeerrechtensysteem
Beschreibung: De onderhavige opdracht betreft de verwerving van een bestaand en operationeel digitaal Parkeerrechtensysteem, inclusief de overdracht van de daarop rustende intellectuele eigendomsrechten aan Coöperatie ParkeerService. De opdracht omvat tevens de implementatie van het te verwerven systeem ter vervanging van de huidige softwarevoorziening, alsmede de hosting, het technisch beheer, het correctief, adaptief en vernieuwend onderhoud en de verdere doorontwikkeling van het platform. zie Selectieleidraad
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Na acceptatie van de Basisimplementatie (MRV) blijft opdrachtnemer gedurende de looptijd van de Overeenkomst verantwoordelijk voor de hosting, het technisch beheer, het correctief, adaptief en vernieuwend onderhoud en de verdere doorontwikkeling van het platform. Doorontwikkeling vindt plaats op basis van een door partijen overeengekomen roadmap en overeenkomstig de overeengekomen service-, kwaliteits- en governance-afspraken. Een wezenlijk uitgangspunt van deze opdracht is dat de doorontwikkeling na acceptatie van de Basisimplementatie plaatsvindt volgens een open-source ontwikkelmodel. Alle broncode, configuraties, documentatie, testvoorzieningen en overige ontwikkelartefacten die gedurende de uitvoering van de Overeenkomst worden ontwikkeld, worden onder een nader vast te stellen open-sourcelicentie beschikbaar gesteld.
2. Procedimiento
Procedimiento
Tipo de procedimiento: Negociado con publicación previa de un anuncio de licitación / licitación con negociación
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 72000000 Servicios TI: consultoría, desarrollo de software, Internet y apoyo
5. Lote
Lote: LOT-0000
Identificador interno: 1
Opciones: