2. Verfahren
Verfahren
Titel: Onderhoud openbare ruimte 2026-2036 gemeente Elburg.
Beschreibung: Instandhouding en onderhoud van de buitenruimte van de gemeente Elburg is de resultante van de samenwerking tussen medewerkers buitenruimte van de gemeente Elburg, medewerkers van een werkvoorzieningsschap en inzet van een externe dienstverlener op het gebied van groenonderhoud. De raamovereenkomst 2026-2036 heeft een indicatieve waarde van € 15.000.000,--. over de totale looptijd van 10 jaar, echter zonder afnameverplichting.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77000000 Dienstleistungen in Landwirtschaft, Forstwirtschft, Gartenbau, Aquakultur und Bienenzucht
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77211500 Baumpflege, 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen, 90900000 Reinigungs- und Hygienedienste
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Wijkonderhoud
Beschreibung: Het enige perceel
Interne Kennung: 1
566993-2026 - Competition
Netherlands – Agricultural, forestry, horticultural, aquacultural and apicultural services – Onderhoud openbare ruimte 2026-2036 gemeente Elburg.
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 77000000 Agricultural, forestry, horticultural, aquacultural and apicultural services
Additional classification (cpv): 77211500 Tree-maintenance services, 77310000 Planting and maintenance services of green areas, 90900000 Cleaning and sanitation services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Title: Wijkonderhoud
Description: Het enige perceel
Internal identifier: 1
2. Procedimiento
Procedimiento
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 77000000 Servicios agrícolas, forestales, hortícolas, acuícolas y apícolas
Clasificación adicional (cpv): 77211500 Servicios de mantenimiento de árboles, 77310000 Servicios de plantación y mantenimiento de zonas verdes, 90900000 Servicios sanitarios y de limpieza
5. Lote
Lote: LOT-0000
Título: Wijkonderhoud
Descripción: Het enige perceel
Identificador interno: 1