2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup sprzętu specjalistycznego do przeprowadzania zabiegów urologicznych dla Specjalistycznego Szpitala Wojewódzkiego w Ciechanowie
Beschreibung: Zakup sprzętu specjalistycznego do przeprowadzania zabiegów urologicznych dla Specjalistycznego Szpitala Wojewódzkiego w Ciechanowie: 1 Tor wizyjny endoskopowy urologiczny z cystoskopem giętkim i wyposażeniem 2 Tor wizyjny laparoskopowo-endourologiczny z wyposażeniem 3 Cieplarka medyczna
Interne Kennung: ZP/2501/88/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Tor wizyjny endoskopowy urologiczny z cystoskopem giętkim i wyposażeniem
Beschreibung: Tor wizyjny endoskopowy urologiczny z cystoskopem giętkim i wyposażeniem (szczegóły w dokumentach zamówienia
Interne Kennung: Część nr 1
Menge: 1 Stück
Los: LOT-0002
Titel: Tor wizyjny laparoskopowo-endourologiczny z wyposażeniem
Beschreibung: Tor wizyjny laparoskopowo-endourologiczny z wyposażeniem (szczegółowy opis w dokumentach zamówienia)
Interne Kennung: Część nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Cieplarka
Beschreibung: Cieplarka
Interne Kennung: Część nr3