2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa papieru ksero i fotograficznego
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia i ilości został określony przez Zamawiającego w Załączniku nr 1 do SWZ (Formularzu ofertowym), przy czym wskazane ilości dostaw mają charakter szacunkowy, a faktyczna ilość dostaw będzie zależna od rzeczywistych potrzeb Zamawiającego, ale nie mniej niż 80% wartości umowy.
Interne Kennung: WZPiFP-72-26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30197644 Xerografisches Papier
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30197643 Fotokopierpapier
5. Los
Los: LOT-0001