2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa, montaż i uruchomienie systemów RFID dla potrzeb sądów rejonowych będących w okręgu Sądu Okręgowego w Warszawie oraz Sądu Okręgowego w Warszawie.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa, montaż i uruchomienie systemów RFID dla sądów rejonowych będących w okręgu Sądu Okręgowego w Warszawie (zamówienie gwarantowane) oraz dostawa, montaż i uruchomienie systemów RFID dla Sądu Okręgowego w Warszawie (zamówienie opcjonalne) wraz z przeprowadzeniem szkolenia z obsługi systemu (zarówno w przypadku zamówienia gwarantowanego jak i opcjonalnego).
Vorherige Bekanntmachung: 377023-2025
Interne Kennung: ZP/INW/13/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42965100 Lagerhaus-Verwaltungssystem
Zusätzliche Einstufung (cpv): 51611100 Hardwareinstallation
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1) W ramach przedmiotu zamówienia Zamawiający, w zależności od potrzeb, przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji (zamówienia opcjonalnego), o którym mowa w art. 441 ust. 1 ustawy. 2) Zakres opcji obejmuje dostawę, montaż i uruchomienie systemów RFID dla Sądu Okręgowego w Warszawie wraz z przeprowadzeniem szkolenia z obsługi systemu, w ilościach wskazanych w zestawieniu stanowiącym załącznik nr 1 do opisu przedmiotu zamówienia. 3) Zamawiający ma prawo skorzystać z prawa opcji w okresie realizacji przedmiotu zamówienia gwarantowanego. W przypadku, kiedy realizacja zamówienia opcjonalnego będzie wykraczała poza okres, na jaki została zawarta umowa, termin jej realizacji wydłuża się o czas realizacji zamówienia opcjonalnego. 4) O zamiarze skorzystania z prawa opcji, Zamawiający poinformuje każdorazowo Wykonawcę odrębnym oświadczeniem (zamówieniem). 5) Wykonawca każdorazowo zrealizuje zamówienie w terminie do 2 miesięcy od dnia otrzymania oświadczenia (zamówienia), o którym mowa w pkt 4. 6) Brak stosownego oświadczenia, złożonego przez Zamawiającego w okresie wskazanym w pkt 3, świadczy o rezygnacji z zamówienia opcjonalnego. 7) Wykonawcy zobowiązani są do realizacji zamówienia przewidzianego prawem opcji na warunkach opisanych w swz i projekcie umowy. W przypadku skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji Wykonawca zobowiązany jest do stosowania takich samych cen jednostkowych, jak wskazane w ofercie Wykonawcy. 8) Zamówienie realizowane w ramach opcji jest jednostronnym uprawnieniem Zamawiającego. Nieskorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji nie rodzi po stronie Wykonawcy żadnych roszczeń w stosunku do Zamawiającego. 9) Wykonawcy powinni złożyć oferty obejmujące cały zakres przedmiotu zamówienia (zamówienie gwarantowane i opcjonalne). Niedopełnienie tego wymogu skutkuje odrzuceniem oferty.