2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu i oprogramowania, w celu utworzenia jednorodnego środowiska CPD z systemem kopii
Beschreibung: Dostawa sprzętu i oprogramowania, w celu utworzenia jednorodnego środowiska CPD z systemem kopii. Szczegółowy zakres realizacji przedmiotu zamówienia określają załączniki do SWZ, tj: 1) Opis przedmiotu zamówienia 2) Formularz ofertowy 3) Formularze asortymentowo – cenowe 4) Projekty umów
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48820000 Server
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48210000 Vernetzungssoftwarepaket, 30233141 RAID (Redundant Array of Independent Disks, redundanter Verbund unabhängiger Festplatten), 31154000 Unterbrechungsfreie Stromversorgung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet 1 - Dostawa sprzętu i oprogramowania, w celu utworzenia jednorodnego środowiska CPD z systemem kopii
Beschreibung: Zakup sprzętu i oprogramowania do serwerowni głównej i zapasowej OUW
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 30233141 RAID (Redundant Array of Independent Disks, redundanter Verbund unabhängiger Festplatten), 31154000 Unterbrechungsfreie Stromversorgung
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje możliwość zastosowania prawa opcji na podstawie art. 441 ustawy Prawo zamówień publicznych, na zasadach opisanych we wzorze umowy, stanowiącym załącznik nr 3.1 do SWZ
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet 2 - Dostawa sprzętu i oprogramowania, w celu utworzenia jednorodnego środowiska CPD z systemem kopii
Beschreibung: Doposażenie organizacji w rozwiązania w obszarze technicznym o nowe rozwiązania programowe i sprzętowe w celu zabezpieczenia infrastruktury teleinformatycznej oraz danych użytkowników
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30233141 RAID (Redundant Array of Independent Disks, redundanter Verbund unabhängiger Festplatten), 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet 3 - Dostawa sprzętu i oprogramowania, w celu utworzenia jednorodnego środowiska CPD z systemem kopii
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet 4 - Dostawa sprzętu i oprogramowania, w celu utworzenia jednorodnego środowiska CPD z systemem kopii