2. Verfahren
Verfahren
Titel: Stavební a dispoziční úpravy Harfa Business Center – Českomoravská 2532, Praha 9 - PD
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je zpracování projektové dokumentace pro provádění stavby, zpracovaní dokumentace pro povolení záměru včetně inženýrských činností za účelem vydání povolení záměru (dále jen „projekční činnosti“) ke stavebním a dispozičním úpravám budovy na adrese Českomoravská 2532/19b, 190 00 Praha 9, jež je jako budova č. p. 2532 umístěna na pozemku parc. č. 3343/50 a 3343/91 v obci Libeň a zapsána v katastru nemovitostí na LV číslo 5351 pro katastrální území Libeň, u Katastrálního úřadu pro hl. m. Prahu, Katastrální pracoviště Praha. Projekční činnosti dodavatel provede za využití Building Information Modelling a managementu informací.
Interne Kennung: 11/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71200000 Dienstleistungen von Architekturbüros
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71242000 Entwurf und Gestaltung, Kostenschätzung, 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si v souladu s § 100 odst. 1 ZZVZ vyhrazuje následující změny závazků ze smlouvy spočívající: • ve změně ceny za plnění předmětu VZ v případě změn daňových předpisů upravujících výši DPH. Vyhrazená změna závazku je podrobně vymezena v čl. III. odst. 15 návrhu smlouvy, • ve změně termínů plnění VZ. Vyhrazená změna závazku je podrobně vymezena v čl. II. odst. 6 návrhu smlouvy. Zadavatel si dále v souladu s § 100 odst. 2 ZZVZ vyhrazuje možnost nahrazení vybraného dodavatele novým dodavatelem, dojde-li k předčasnému ukončení závazku ze smlouvy ze strany vybraného dodavatele nebo k předčasnému ukončení závazku ze smlouvy ze strany zadavatele, aniž by došlo k převzetí části díla dle čl. I odst. 3 písm. a) smlouvy zadavatelem. Zadavatel si pro takový případ vyhrazuje možnost uzavřít smlouvu s dodavatelem, jehož nabídka se umístila jako další v pořadí dle hodnocení nabídek v původním zadávacím řízení (dále jen „nový dodavatel“). Smlouva bude uzavřena v souladu se zadávací dokumentací (včetně požadavků zadavatele na dobu plnění), a zároveň s nabídkou nového dodavatele (včetně cenové nabídky nového dodavatele). Nový dodavatel musí splňovat podmínky účasti v zadávacím řízení stanovené v zadávací dokumentaci původního zadávacího řízení ve smyslu ustanovení § 37 ZZVZ a musí splnit další podmínky na uzavření smlouvy stanovené v zadávací dokumentaci původního zadávacího řízení ve smyslu § 104 ZZVZ. V případě, že nový dodavatel neposkytne zadavateli včasnou a řádnou součinnost s uzavřením smlouvy, nebo nesplní podmínky účasti v zadávacím řízení a podmínky pro uzavření smlouvy, je zadavatel oprávněn uzavřít smlouvu s dodavatelem, který se umístil jako další v pořadí dle hodnocení nabídek v původním zadávacím řízení, a tento postup může zadavatel uplatnit i opakovaně.