2. Verfahren
Verfahren
Titel: Ogłoszenie o zamiarze bezpośredniego zawarcia umowy o świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego
Beschreibung: Wykonywanie publicznego transportu zbiorowego w przewozach drogowych na następujących liniach komunikacyjnych: 23275 Mogilno – Gębice – Kamionek – Kątno – Mogilno, 23498 Mogilno – Wiecanowo plaża – Mogilno, 23918 Marcinkowo Szkoła – Bielice Szkoła, 23917 Mogilno – Kamionek – Marcinkowo Szkoła, 23916 Marcinkowo Szkoła – Zbytowo – Mogilno, 23915 Marcinkowo Szkoła – Kunowo – Marcinkowo Szkoła, 23914 Marcinkowo Szkoła – Dzierzążno – Marcinkowo Szkoła, 23913 Marcinkowo Szkoła – Procyń – Marcinkowo Szkoła, 23908 Mogilno – Wylatowo Szkoła – Mogilno, 23907 Mogilno – Izdby – Mogilno, 23482 Mogilno – Skrzeszewo – Ratowo – Strzelce – Krzyżanna – Mogilno, 23481 Mogilno – Czerniak – Kunowo – Bielice – Mogilno, 23479 Mogilno – Sadowiec – Józefowo – Mogilno, 23478 Mogilno – Głęboczek – Mogilno, 23477 Mogilno – Sadowiec – Niestronno – Mogilno, 23142 Mogilno – Jerkowo – Mogilno, 23139 Mogilno – Chałupska – Jerkowo – Mogilno, 23110 Mogilno – Jerkowo – Mogilno, 23101 Mogilno – Dąbrówka – Chałupska – Mogilno, 23098 Mogilno – Chałupska – Jerkowo – Mogilno, 23081 Mogilno – Chałupska – Kołodziejewko – Jerkowo – Mogilno, 23054 Mogilno – Wyrobki – Mogilno, 23038 Bielice Szkoła – Gozdanin – Mogilno, 23020 Bielice – Procyń – Bielice, 23007 Mogilno – Kątno – Bielice Szkoła, 23096 Mogilno – Twierdziń – Dąbrówka – Mogilno, 23118 Mogilno – Dąbrówka – Mogilno, 23016 Mogilno – Wylatowo – Mogilno, 23261 Mogilno – Goryszewo – Gębice, 23262 Mogilno – Wylatowo – Zbytowo, 23309 Mogilno – Sadowiec – Huta Palędzka – Mogilno
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60112000 Öffentlicher Verkehr (Straße)
5. Los
Los: LOT-0001