See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawy drobnego sprzętu medycznego I
Beschreibung: Zad. 1: Zestaw do przezskórnej tracheotomii – 2 poz. asort. w różnych ilościach, Zad. 2: Przewody do ssaka - 2 poz. asort. w różnych ilościach, Zad. 3: Komora inhalacyjna –1 poz. asort. w ilości 500 szt., Zad. 4: Igła do portów - 1 poz. asort. w ilości 16 000 szt., Zad. 5: Igła - 1 poz. asort. w ilości 1 500 szt., Zad. 6: Elektrody jednorazowego użytku i żele do USG i EKG - 6 poz. asort. w różnych ilościach, Zad. 7: Zgłębnik PUR z prowadnicą - 1 poz. asort. w ilości 1 200 szt., Zad. 8: Proteza jądra - 1 poz. asort. w ilości 15 szt., Zad. 9: Rękawice ochronne - RTG- 1 poz. asort. w ilości 400 par., Zad. 10: Igły biopsyjne - 1 poz. asort. w ilości 900 szt., Zad. 11: Zestaw zamknięty- 4 poz. asort. w różnych ilościach, Zad. 12: Żyletki mikrotomowe - 2 poz. asort. w różnych ilościach, Zad. 13: Materiał medyczny jednorazowego użytku - do terapii nerkozastępczych aparatem OMNI będącym na wyposażeniu Zamawiającego- 3 poz. asort. w różnych ilościach, Zad.14 Zestaw do ciągłych zabiegów nerkozastępczych- kompatybilny z aparatem Prismaflex będącym na wyposażeniu Zamawiającego - 5 poz. asort. w różnych ilościach, Zad. 15: Kołderka do ogrzewacza- 1 poz. asort. w ilości 500 szt., Zad. 16: Przenośny system infuzyjny- 1 poz. asort. w ilości 1 000 szt., Zad. 17: Stapler okrężny z zakrzywionym ostrzem - 1 poz. asort. w ilości 100 szt., Zad. 18: Aparat do przygotowywania i pobierania leków z butelek- 2 poz. asort. w różnych ilościach, Zad. 19: Podkłady papierowe - 1 poz. asort. w ilości 140 000 szt., Zad. 20: Naczynia z pulpy celulozowej - 4 poz. asort. w różnych ilościach, Zad. 21: Zestaw hydrauliczny zwieracza cewki moczowej z powłoką antybiotykową- 5 poz. asort. w różnych ilościach, Zad. 22: Prześcieradło - 1 poz. asort. w ilości 50 000 szt., Zad. 23: Pościel jednorazowa - 1 poz. asort. w ilości 12 000 kpl., Zad. 24: Przystawka do punkcji - 1 poz. asort. w ilości 1 200 szt., Zad. 25: Jednorazowe czujniki i mankiety - 6 poz. asort. w różnych ilościach, Zad. 26: Ultrafiltry- 1 poz. asort. w ilości 768 szt., Zad. 27: Paski testowe do pomiaru wskaźnika INR, płyny kontrolne - 4 poz. asort. w różnych ilościach, Zad. 28: Złącze oddechowe - 2 poz. asort. w różnych ilościach, Zad. 29: Igła do pobierania krwi, dla noworodka - 1 poz. asort. w ilości 1 500 szt., Zad. 30: Zestawy do próbek wydzieliny z oskrzeli - 1 poz. asort. w ilości 350 szt., Zad. 31: Maska medyczna - 1 poz. asort. w ilości 7 000 op., Zad. 32: Wapno sodowane z indykatorem kanister a 4,5 kg - 1 poz. asort. w ilości 400 szt., Zad. 33: Zestaw do inwazyjnego pomiaru ciśnienia - 1 poz. asort. w ilości 36 szt., Zad. 34: Akcesoria do utrzymania drożności dróg oddechowych – 3 poz. asort. w różnych ilościach, Zad. 35: Termometry elektroniczne - 1 poz. asort. w ilości 100 szt., Zad. 36: Ciśnieniomierze, stetoskopy – 3 poz. asort. w różnych ilościach, Zad. 37: Odzież ochronna – rtg – 3 poz. asort. w różnych ilościach, Zad. 38: Ampułkostrzykawka, igła do cystoskopii– 2 poz. asort. w różnych ilościach, Zad. 39: Igła – znacznik - 1 poz. asort. w ilości 100 szt., Zad. 40: Fartuch przedni - 1 poz. asort. w ilości 2 000 szt., Zad. 41: Cewnik, zestaw sterylny, zestaw do monitorowania – 3 poz. asort. w różnych ilościach, Zad. 42: Jednorazowe elektrody powierzchniowe do badań ENG/EMG- 1 poz. asort. w ilości 120 op. , Zad. 43: Ureterorenoskop, system zamknięty – 3 poz. asort. w różnych ilościach, Zad. 44: Szczoteczki chirurgiczne - 1 poz. asort. w ilości 7 000 szt., Zad. 45: Sprzęt anestezjologiczny dla dzieci – 22 poz. asort. w różnych ilościach, Zad. 46: Stabilizator palca – 2 poz. asort. w różnych ilościach, Zad. 47: Zestaw do punkcji jamy opłucnej - 1 poz. asort. w ilości 800 szt., Zad. 48: Kaseta oddechowa, rura testowa – 4 poz. asort. w różnych ilościach, Zad. 49: Osłona, zestaw – 3 poz. asort. w różnych ilościach, Zad. 50: Zestaw do cięcia cesarskiego, kocyk – 1 poz. asort. w ilości 850 szt., Zad. 51: Światłowody - 1 poz. asort. w ilości 30 szt., Zad. 52: Strzykawki - 1 poz. asort. w ilości 600 szt., Zad. 53: Etykiety, taśmy – 5 poz. asort. w różnych ilościach, Zad. 54: Drobny sprzęt laboratoryjny – 9 poz. asort. w różnych ilościach, Zad. 55: Osłona na uchwyty - 1 poz. asort. w ilości 10 000 szt., Zad. 56: Zbiornik do łóżka - 1 poz. asort. w ilości 720 szt., Zad. 57: Akcesoria do laktatora Symphony będącego na wyposażeniu Zamawiającego – 5 poz. asort. w różnych ilościach, Zad. 58: Zestaw brzuszno-kroczowy - 1 poz. asort. w ilości 300 szt., Zad. 59: Klips uszny- 1 poz. asort. w ilości 300 szt., Zad. 60: Rękawice - 1 poz. asort. w ilości 5 500 par., Zad. 61: Zestaw do wykonywania badań spirometrycznych – 2 poz. asort. w różnych ilościach, Zad. 62: Zestaw do przezskórnej tracheotomii 2 – 2 poz. asort. w różnych ilościach, Zad. 63: Dwukanałowa rurka intubacyjna i worek ogrzewający – 2 poz. asort. w różnych ilościach, Zad. 64: Zestaw do kontrolowanej zbiórki stolca, worki – 2 poz. asort. w różnych ilościach, Zad. 65: Elastyczne jednorazowe pasy - 1 poz. asort. w ilości 250 kpl., Zad. 66: Podgrzewany układ, kaniula, złącze – 3 poz. asort. w różnych ilościach, Zad. 67: Czepek, rękawice – 2 poz. asort. w różnych ilościach, Zad. 68: Igła trepanobiopsyjna do szpiku kostnego - 1 poz. asort. w ilości 150 szt., Zad. 69: Akcesoria do posiadanego przez Zamawiającego aparatu Mindray NB350 – 5 poz. asort. w różnych ilościach
Interne Kennung: DZP/28/PN/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zestaw do przezskórnej tracheotomii
Beschreibung: 2 poz. asort. w różnych ilościach
Interne Kennung: Zad. 1-1
Los: LOT-0002
Titel: Przewody do ssaka
Interne Kennung: Zad. 1-2
Los: LOT-0003
Titel: Komora inhalacyjna
Beschreibung: 1 poz. asort. w ilości 500 szt.
Interne Kennung: Zad. 1-3
Los: LOT-0004
Titel: Igła do portów
Beschreibung: 1 poz. asort. w ilości 16 000 szt.
Interne Kennung: Zad. 1-4
Los: LOT-0005
Titel: Igła
Beschreibung: 1 poz. asort. w ilości 1 500 szt.
Interne Kennung: Zad. 1-5
Los: LOT-0006
Titel: Elektrody jednorazowego użytku i żele do USG i EKG
Beschreibung: 6 poz. asort. w różnych ilościach
Interne Kennung: Zad. 1-6
Los: LOT-0007
Titel: Zgłębnik PUR z prowadnicą
Beschreibung: 1 poz. asort. w ilości 1 200 szt.
Interne Kennung: Zad. 1-7
Los: LOT-0008
Titel: Proteza jądra
Beschreibung: 1 poz. asort. w ilości 15 szt.
Interne Kennung: Zad. 1-8
Los: LOT-0009
Titel: Rękawice ochronne
Beschreibung: RTG- 1 poz. asort. w ilości 400 par
Interne Kennung: Zad. 1-9
Los: LOT-0010
Titel: Igły biopsyjne
Beschreibung: 1 poz. asort. w ilości 900 szt.
Interne Kennung: Zad. 1-10
Los: LOT-0011
Titel: Zestaw zamknięty
Beschreibung: 4 poz. asort. w różnych ilościach
Interne Kennung: Zad. 1-11
Los: LOT-0012
Titel: Żyletki mikrotomowe
Interne Kennung: Zad. 1-12
Los: LOT-0013
Titel: Materiał medyczny jednorazowego użytku - do terapii nerkozastępczych aparatem OMNI będącym na wyposażeniu Zamawiającego
Beschreibung: 3 poz. asort. w różnych ilościach
Interne Kennung: Zad. 1-13
Los: LOT-0014
Titel: Zestaw do ciągłych zabiegów nerkozastępczych- kompatybilny z aparatem Prismaflex będącym na wyposażeniu Zamawiającego
Beschreibung: 5 poz. asort. w różnych ilościach
Interne Kennung: Zad. 1-14
Los: LOT-0015
Titel: Kołderka do ogrzewacza
Interne Kennung: Zad. 1-15
Los: LOT-0016
Titel: Przenośny system infuzyjny
Beschreibung: 1 poz. asort. w ilości 1 000 szt.
Interne Kennung: Zad. 1-16
Los: LOT-0017
Titel: Stapler okrężny z zakrzywionym ostrzem
Beschreibung: 1 poz. asort. w ilości 100 szt.
Interne Kennung: Zad. 1-17
Los: LOT-0018
Titel: Aparat do przygotowywania i pobierania leków z butelek
Interne Kennung: Zad. 1-18
Los: LOT-0019
Titel: Podkłady papierowe
Beschreibung: 1 poz. asort. w ilości 140 000 szt.
Interne Kennung: Zad. 1-19
Los: LOT-0020
Titel: Naczynia z pulpy celulozowej
Interne Kennung: Zad. 1-20
Los: LOT-0021
Titel: Zwieracz hydrauliczny AMS z powłoką antybiotykową
Interne Kennung: Zad. 1-21
Los: LOT-0022
Titel: Prześcieradło
Beschreibung: 1 poz. asort. w ilości 50 000 szt.
Interne Kennung: Zad. 1-22
Los: LOT-0023
Titel: Pościel jednorazowa
Beschreibung: 1 poz. asort. w ilości 12 000 kpl
Interne Kennung: Zad. 1-23
Los: LOT-0024
Titel: Przystawka do punkcji
Interne Kennung: Zad. 1-24
Los: LOT-0025
Titel: Jednorazowe czujniki i mankiety
Interne Kennung: Zad. 1-25
Los: LOT-0026
Titel: Ultrafiltry
Beschreibung: 1 poz. asort. w ilości 768 szt.
Interne Kennung: Zad. 1-26
Los: LOT-0027
Titel: Paski testowe do pomiaru wskaźnika INR, płyny kontrolne
Interne Kennung: Zad. 1-27
Los: LOT-0028
Titel: Złącze oddechowe
Interne Kennung: Zad. 1-28
Los: LOT-0029
Titel: Igła do pobierania krwi, dla noworodka
Interne Kennung: Zad. 1-29
Los: LOT-0030
Titel: Zestawy do próbek wydzieliny z oskrzeli
Beschreibung: 1 poz. asort. w ilości 350 szt.
Interne Kennung: Zad. 1-30
Los: LOT-0031
Titel: Maska medyczna
Beschreibung: 1 poz. asort. w ilości 7 000 op.
Interne Kennung: Zad. 1-31
Los: LOT-0032
Titel: Wapno sodowane z indykatorem kanister a 4,5 kg
Beschreibung: 1 poz. asort. w ilości 400 szt.
Interne Kennung: Zad. 1-32
Los: LOT-0033
Titel: Zestaw do inwazyjnego pomiaru ciśnienia
Beschreibung: 1 poz. asort. w ilości 36 szt.
Interne Kennung: Zad. 1-33
Los: LOT-0034
Titel: Akcesoria do utrzymania drożności dróg oddechowych
Interne Kennung: Zad. 1-34
Los: LOT-0035
Titel: Termometry elektroniczne
Interne Kennung: Zad. 1-35
Los: LOT-0036
Titel: Ciśnieniomierze, stetoskopy
Interne Kennung: Zad. 1-36
Los: LOT-0037
Titel: Odzież ochronna – rtg
Interne Kennung: Zad. 1-37
Los: LOT-0038
Titel: Ampułkostrzykawka, igła do cystoskopii
Interne Kennung: Zad. 1-38
Los: LOT-0039
Titel: Igła – znacznik
Interne Kennung: Zad. 1-39
Los: LOT-0040
Titel: Fartuch przedni
Beschreibung: 1 poz. asort. w ilości 2 000 szt.
Interne Kennung: Zad. 1-40
Los: LOT-0041
Titel: Cewnik, zestaw sterylny, zestaw do monitorowania
Interne Kennung: Zad. 1-41
Los: LOT-0042
Titel: Jednorazowe elektrody powierzchniowe do badań ENG/EMG
Beschreibung: 1 poz. asort. w ilości 120 op.
Interne Kennung: Zad. 1-42
Los: LOT-0043
Titel: Ureterorenoskop, system zamknięty
Interne Kennung: Zad. 1-43
Los: LOT-0044
Titel: Szczoteczki chirurgiczne
Beschreibung: 1 poz. asort. w ilości 7 000 szt.
Interne Kennung: Zad. 1-44
Los: LOT-0045
Titel: Sprzęt anestezjologiczny dla dzieci
Beschreibung: 22 poz. asort. w różnych ilościach
Interne Kennung: Zad. 1-45
Los: LOT-0046
Titel: Stabilizator palca
Interne Kennung: Zad. 1-46
Los: LOT-0047
Titel: Zestaw do punkcji jamy opłucnej
Beschreibung: 1 poz. asort. w ilości 800 szt.
Interne Kennung: Zad. 1-47
Los: LOT-0048
Titel: Kaseta oddechowa, rura testowa
Interne Kennung: Zad. 1-48
Los: LOT-0049
Titel: Osłona, zestaw
Interne Kennung: Zad. 1-49
Los: LOT-0050
Titel: Zestaw do cięcia cesarskiego
Beschreibung: 1 poz. asort. w ilości 850 szt
Interne Kennung: Zad. 1-50
Los: LOT-0051
Titel: Światłowody
Beschreibung: 1 poz. asort. w ilości 30 szt.
Interne Kennung: Zad. 1-51
Los: LOT-0052
Titel: Strzykawki
Beschreibung: 1 poz. asort. w ilości 6 op.
Interne Kennung: Zad. 1-52
Los: LOT-0053
Titel: Etykiety, taśmy
Interne Kennung: Zad. 1-53
Los: LOT-0054
Titel: Drobny sprzęt laboratoryjny
Beschreibung: 9 poz. asort. w różnych ilościach
Interne Kennung: Zad. 1-54
Los: LOT-0055
Titel: Osłona na uchwyty
Beschreibung: 1 poz. asort. w ilości 10 000 szt.
Interne Kennung: Zad. 1-55
Los: LOT-0056
Titel: Zbiornik do łóżka
Beschreibung: 1 poz. asort. w ilości 720 szt.
Interne Kennung: Zad. 1-56
Los: LOT-0057
Titel: Akcesoria do laktatora Symphony będącego na wyposażeniu Zamawiającego
Interne Kennung: Zad. 1-57
Los: LOT-0058
Titel: Zestaw brzuszno-kroczowy
Beschreibung: 1 poz. asort. w ilości 300 szt.
Interne Kennung: Zad. 1-58
Los: LOT-0059
Titel: Klips uszny
Interne Kennung: Zad. 1-59
Los: LOT-0060
Titel: Rękawice
Beschreibung: 1 poz. asort. w ilości 5 500 szt.
Interne Kennung: Zad. 1-60
Los: LOT-0061
Titel: Zestaw do wykonywania badań spirometrycznych
Interne Kennung: Zad. 1-61
Los: LOT-0062
Titel: Zad. 62: Zestaw do przezskórnej tracheotomii 2
Interne Kennung: Zad. 1-62
Los: LOT-0063
Titel: Dwukanałowa rurka intubacyjna i worek ogrzewający
Interne Kennung: Zad. 1-63
Los: LOT-0064
Titel: Zestaw do kontrolowanej zbiórki stolca, worki
Interne Kennung: Zad. 1-64
Los: LOT-0065
Titel: Elastyczne jednorazowe pasy
Beschreibung: 1 poz. asort. w ilości 250 kpl.
Interne Kennung: Zad. 1-65
Los: LOT-0066
Titel: Podgrzewany układ, kaniula, złącze
Interne Kennung: Zad. 1-66
Los: LOT-0067
Titel: Czepek, rękawice
Interne Kennung: Zad. 1-67
Los: LOT-0068
Titel: Igła trepanobiopsyjna do szpiku kostnego
Beschreibung: 1 poz. asort. w ilości 150 szt.
Interne Kennung: Zad. 1-68
Los: LOT-0069
Titel: Akcesoria do posiadanego przez Zamawiającego aparatu Mindray NB350
Interne Kennung: Zad. 1-69