2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zavedenie množstvového zberu komunálneho odpadu v meste Sereď
Beschreibung: Predmetom zákazky je obstaranie tovarov pre zavedenie množstvového zberu komunálneho odpadu v nasledovnom rozsahu: - Systém elektronickej evidencie odpadu – HW (1 ks) - Systém elektronickej evidencie množstvového zberu odpadu – SW (1 ks) - Elektronický systém uzamykania so službou poskytovania dát v elektronickej evidencií odpadu pre existujúce a nové kontajnerové prístrešky (93 ks) - Kryty na 1100 lit kontajnery ZKO (7 ks) Bližšie informácie ohľadom predmetu zákazky sú súčasťou súťažných podkladov.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44521100 Schlösser
Zusätzliche Einstufung (cpv): 44618300 Kronenkorken, Stöpsel, Verschlüsse für Behälter und Deckel, 48610000 Datenbanksysteme, 30237475 Elektrische Sensoren
5. Los
Los: LOT-0001