2. Verfahren
Verfahren
Titel: Budowa hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 398 przy ul. Rembrandta 8” w Warszawie.
Beschreibung: 1. Zamawiający, powierza a Wykonawca przyjmuje do wykonania roboty budowlane pn.: „Budowa hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 398 przy ul. Rembrandta 8”, stanowiące III etap zespołu szkolno-przedszkolnego zwane dalej przedmiotem umowy 2. Zakres przedmiotu umowy obejmuje: - Budowę budynku hali sportowej. - Dostarczenie i montaż wyposażenia hali sportowej. - Zagospodarowanie terenu przylegającego do hali sportowej w następującym zakresie: - od strony zachodniej – teren do ciągu pieszo-jezdnego, - od strony północnej - teren do drogi gruntowej na przedłużeniu drogi 106 KLD, - od strony wschodniej – teren do boiska koszykówki. - Demontaż, wywiezienie i utylizację ocieplenia wykonanego na ścianie etapu I w miejscu budowy przylegającego budynku hali sportowej. Zamawiający wymaga zatrudnienia na podstawie umowy o pracę w sposób określony w art. 22 par. 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. – Kodeks Pracy (Dz. U. z 2025 r. poz. 277, j. t..), o których mowa w art. 95 ust. 1 ustawy Prawo zamówień publicznych (t. j. Dz. U. z 2026 r. poz. 793), przez wykonawcę lub podwykonawcę osób wykonujących czynności w zakresie robót budowlanych tj. roboty ziemne, brukarskie, ciesielskie, betoniarsko-zbrojarskie, murarskie, malarskie, hydrauliczne, elektryczne. Zamawiający wszystkie kwestie związane z dokumentowaniem zatrudnienia, o którym mowa powyżej, uprawnienia Zamawiającego w zakresie kontroli spełnienia przez Wykonawcę ww. wymogu oraz sankcje z tytułu nie spełnienia tych wymagań, określono w projektowanych postanowieniach umowy stanowiących załącznik nr 5 do SWZ.
Interne Kennung: P-50/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45200000 Komplett- oder Teilbauleistungen im Hochbau sowie Tiefbauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45214000 Bauarbeiten für Schulen oder Forschungsanstalten, 45111200 Baureifmachung und Abräumung, 45112700 Landschaftsgärtnerische Arbeiten, 45111291 Erschließungsarbeiten, 45112720 Landschaftsgärtnerische Bauleistungen für Sport- und Freizeitanlagen, 45233200 Diverse Oberbauarbeiten, 45223210 Bauarbeiten für Stahlkonstruktionen, 45223500 Stahlbetonkonstruktionen, 45262520 Mauerarbeiten, 45261000 Errichtung von Dachstühlen sowie Dachdeckarbeiten und zugehörige Arbeiten, 45400000 Baufertigstellung, 45443000 Fassadenarbeiten, 45330000 Installateurarbeiten, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45314300 Kabelinfrastruktur, 45312000 Installation von Alarmanlagen und Antennen, 45314000 Installation von Fernmeldeanlagen, 45316000 Installation von Beleuchtungs- und Signalanlagen, 45231300 Bauarbeiten für Wasser- und Abwasserrohrleitungen, 45342000 Errichtung von Zäunen, 45316110 Installation von Straßenbeleuchtungsanlagen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Zamawiający, powierza a Wykonawca przyjmuje do wykonania roboty budowlane pn.: „Budowa hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 398 przy ul. Rembrandta 8”, stanowiące III etap zespołu szkolno-przedszkolnego zwane dalej przedmiotem umowy. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówień, polegających na powtórzeniu podobnych robót budowlanych dotychczasowemu Wykonawcy, o których mowa w art. 214 ust.1 pkt. 7 Ustawy. Wartość zamówienia polegającego na powtórzeniu podobnych robót budowlanych w stosunku do wartości zamówienia podstawowego określono na 2 460 000,00 zł brutto w przypadku posiadania środków finansowych – w ramach przedsięwzięcia opisanego w postanowieniach SWZ oraz w §1 projektowanych postanowień umowy i polegające na wykonaniu czynności w zakresie robót budowlanych: tj. roboty ziemne, roboty w zakresie różnych nawierzchni, roboty konstrukcyjne (żelbetowe, stalowe), roboty betonowe, roboty murowe, roboty sanitarne, elektryczne, teletechniczne. Udzielone zamówienie będzie realizowane na warunkach umowy podstawowej.