567064-2026 - Wettbewerb
Polen – Bauarbeiten – DZP/13/26 PRZEBUDOWA BUDYNKU KUCHNI-PRALNI NA CENTRUM ZDROWIA PSYCHICZNEGO W SZPITALU SPECJALISTYCZNYM W KOŚCIERZYNIE SP. Z O. O.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDZP/13/26 PRZEBUDOWA BUDYNKU KUCHNI-PRALNI NA CENTRUM ZDROWIA PSYCHICZNEGO W SZPITALU SPECJALISTYCZNYM W KOŚCIERZYNIE SP. Z O. O.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest przebudowa budynku Kuchni-Pralni na Centrum Zdrowia Psychicznego w Szpitalu Specjalistycznym w Kościerzynie Sp. z o. o. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w dokumentach zamówienia
Interne KennungDZP/13/26
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71220000 Architekturentwurf
5. Los
LosLOT-0001