567072-2026 - Wettbewerb
Polen – Medizinische Verbrauchsartikel – Dostawy wyrobów medycznych jednorazowego użytku
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawy wyrobów medycznych jednorazowego użytku
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy wyrobów medycznych jednorazowego użytku przez okres 6 miesięcy. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia - wymagane minimalne parametry dla każdego wyrobu określa Załącznik Nr 2 do niniejszej SWZ – Formularz asortymentowo – cenowy.
Interne KennungSPZZOZ.XII.381.20/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
LosLOT-0001
TitelPakiet Nr 1
BeschreibungRóżne wyroby medyczne. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia - wymagane minimalne parametry dla każdej pozycji Pakietu określa Załącznik Nr 2 do Specyfikacji Warunków Zamówienia – Formularz specyfikacji asortymentowo – cenowej
Interne KennungPakiet Nr 1
LosLOT-0002
TitelPakiet Nr 2
Interne KennungPakiet Nr 2
LosLOT-0003
TitelPakiet Nr 3
Interne KennungPakiet Nr 3
LosLOT-0004
TitelPakiet Nr 4
Interne KennungPakiet Nr 4
LosLOT-0005
TitelPakiet Nr 5
Interne KennungPakiet Nr 5
LosLOT-0006
TitelPakiet Nr 6
Interne KennungPakiet Nr 6
LosLOT-0007
TitelPakiet Nr 7
Interne KennungPakiet Nr 7
LosLOT-0008
TitelPakiet Nr 8
Interne KennungPakiet Nr 8
LosLOT-0009
TitelPakiet Nr 9
Interne KennungPakiet Nr 9