See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Verzekering wagenpark GGD BZO 2025 ev
Beschreibung: De overeenkomst bestaat uit de volgende verzekeringsonderdelen: 1. Wettelijke aansprakelijkheid: Wettelijk minimum van toepassing, materiële schade € 1.000.000,00 en letselschade € 5.000.000,00 2. Casco: eigen risico € 2.000,00 per gebeurtenis 3. Ruitschade: bij ruit reparatie geen eigen risico, bij ruit vervanging € 75,00 eigen risico 4. Ongevallen inzittenden: overlijden € 15.000,00 en blijvende invaliditeit € 30.000,00 5. Schade Inzittenden 6. Rechtsbijstand 7. WA Uitgebreid (aanrijdingschade) De af te sluiten verzekering heeft betrekking op het wagenpark van de GGD BZO voor de afdeling ambulancezorg en facilitair.
Interne Kennung: BIZOB-2022-NT -YOO-00450
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66514110 Kraftfahrzeugversicherungen
5. Los
Los: LOT-0000