See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Dostawy szybkich testów diagnostycznych do badań z zakresu analityki oraz barwników, podłoży, odczynników i zestawów testowych do wykonywania badań mikrobiologicznych wraz z dzierżawą aparatury i jej wyposażenia”
Beschreibung: Zad. nr 1 – Zestawy diagnostyczne zawierające testy do wykrywania drobnoustrojów wywołujących zakażenia przy wykorzystaniu metody RT – PCR w systemie BioFire/FilmArray 2.0 ( bioMerieux Polska Sp. z o. o. ), który jest własnością Zamawiającego - 5 poz. asortymentowych w różnych ilościach Zad. nr 2 – Zestawy odczynnikowe do oznaczana przeciwciał Igm przeciw wirusowi zapalenia wątroby typu a ( HAV ) w systemie VIDAS, który znajduje się na wyposażeniu laboratorium Zamawiającego – 1 poz. asortymentowa : 420 szt Zad. nr 3 – Dostawa testów do wykrywania antygenu Giardia lamblia w kale dla Wojewódzkiego Szpitala im. Św. Ojca Pio w Przemyślu – 2 poz. asortymentowe w różnych ilościach Zad. nr 4 – Dostawa materiałów do badań z zakresu mikrobiologii dla Wojewódzkiego Szpitala im. Św. Ojca Pio w Przemyślu. – 9 poz. asortymentowych w różnych ilościach Zad. nr 5 – Testy kasetkowe do diagnostyki zakażeń wywoływanych przez norowirusy – 1 poz. asortymentowa: 3000 sztuka Zad. nr 6 – Dostawy podłoży transportowo – wzrostowych do posiewu moczu dla Wojewódzkiego Szpitala im. św. Ojca Pio w Przemyślu –1 poz. asortymentowa : 2200 sztuka Zad. nr 7 – Dostawa kasetkowych testów immunochromatograficznych do wykrywania mechanizmów oporności drobnoustrojów na antybiotyki -1 poz. asortymentowa: 480 sztuka Zad. nr 8 – Dostawy testów do oceny wrażliwości drobnoustrojów na kolistynę dla Wojewódzkiego Szpitala im. Św. Ojca Pio w Przemyślu – 1 poz. asortymentowa : 16 opakowań Zad. nr 9 – Odczynniki i materiały do badania stężenia leków kompatybilne do analizatora COBAS PRO, który znajduje się na wyposażeniu laboratorium Zamawiającego.- 2 poz. asortymentowe w różnych ilościach Zad. nr 10 – Dostawa szybkich lateksowych testów diagnostycznych do oznaczania ASO - 2 poz. asortymentowe w różnych ilościach Zad. nr 11- Dostawa szybkich testów immunochromatograficznych do wykrywania przeciwciał przeciwo Treponema pallidum Zad. nr 12 – Zakup i dostawa odczynników oraz materiałów kontrolnych i eksploatacyjnych do wykonywania badania ogólnego moczu z oceną elementów upostaciowanych osadu moczu wraz z dzierżawą analizatorów i sprzętu pomocniczego dla Wojewódzkiego Szpitala im. św. Ojca Pio w Przemyślu – 2 poz. asortymentowe w różnych ilościach. Zad. nr 13 – Zakup i dostawa odczynników do wykonywania badań parametrów krytycznych ( równowaga kwasowo - zasadowa, hematokryt, hemoglobina, Na+, K+, Cl-, Ca++ – 1 poz. 13 000 sztuk
Interne Kennung: DZP/21/PN/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33696200 Reagenzien für Bluttests
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zad. nr 1 – Zestawy diagnostyczne zawierające testy do wykrywania drobnoustrojów wywołujących zakażenia przy wykorzystaniu metody RT – PCR w systemie BioFire/FilmArray 2.0 ( bioMerieux Polska Sp. z o. o. ), który jest własnością Zamawiającego
Beschreibung: 5 poz. asortymentowych w różnych ilościach
Interne Kennung: DZP/21/PN/2026- 1
Los: LOT-0002
Titel: Zad. nr 2 – Zestawy odczynnikowe do oznaczana przeciwciał Igm przeciw wirusowi zapalenia wątroby typu a ( HAV ) w systemie VIDAS, który znajduje się na wyposażeniu laboratorium Zamawiającego
Beschreibung: 1 poz. asortymentowa : 420 sztuk
Interne Kennung: DZP/21/PN/2026- 2
Los: LOT-0003
Titel: Zad. nr 3 – Dostawa testów do wykrywania antygenu Giardia lamblia w kale dla Wojewódzkiego Szpitala im. Św. Ojca Pio w Przemyślu
Beschreibung: 2 poz. asortymentowe w różnych ilościach
Interne Kennung: DZP/21/PN/2026- 3
Los: LOT-0004
Titel: Zad. nr 4 – Dostawa materiałów do badań z zakresu mikrobiologii dla Wojewódzkiego Szpitala im. Św. Ojca Pio w Przemyślu
Beschreibung: 8 poz. asortymentowych w różnych ilościach
Interne Kennung: DZP/21/PN/2026- 4
Los: LOT-0005
Titel: Zad. nr 5 – Testy kasetkowe do diagnostyki zakażeń wywoływanych przez norowirusy
Beschreibung: 1 poz. asortymentowa: 3000 sztuka
Interne Kennung: DZP/21/PN/2026- 5
Los: LOT-0006
Titel: Zad. nr 6 – Dostawy podłoży transportowo – wzrostowych do posiewu moczu dla Wojewódzkiego Szpitala im. św. Ojca Pio w Przemyślu
Beschreibung: 1 poz. asortymentowa : 2200 sztuka
Interne Kennung: DZP/21/PN/2026- 6
Los: LOT-0007
Titel: Zad. nr 7 – Dostawa kasetkowych testów immunochromatograficznych do wykrywania mechanizmów oporności drobnoustrojów na antybiotyki.
Beschreibung: 1 poz. asortymentowa: 480 sztuka
Interne Kennung: DZP/21/PN/2026- 7
Los: LOT-0008
Titel: Zad. nr 8 – Dostawy testów do oceny wrażliwości drobnoustrojów na kolistynę dla Wojewódzkiego Szpitala im. Św. Ojca Pio w Przemyślu
Beschreibung: 1 poz. asortymentowa : 16 opakowań
Interne Kennung: DZP/21/PN/2026- 8
Los: LOT-0009
Titel: Zad. nr 9 – Odczynniki i materiały do badania stężenia leków kompatybilne do analizatora COBAS PRO, który znajduje się na wyposażeniu laboratorium Zamawiającego
Interne Kennung: DZP/21/PN/2026- 9
Los: LOT-0010
Titel: Zad. nr 10 – Dostawa szybkich lateksowych testów diagnostycznych do oznaczania ASO
Beschreibung: – 2 poz. asortymentowa w rożnych ilościach;
Interne Kennung: DZP/21/PN/2026- 10
Los: LOT-0011
Titel: Zad. nr 11- Dostawa szybkich testów immunochromatograficznych do wykrywania przeciwciał przeciwo Treponema pallidum
Beschreibung: 1 poz. asortymentowa: 1200 szt
Interne Kennung: DZP/21/PN/2026- 11
Los: LOT-0012
Titel: Zad. nr 12 – Zakup i dostawa odczynników oraz materiałów kontrolnych i eksploatacyjnych do wykonywania badania ogólnego moczu z oceną elementów upostaciowanych osadu moczu wraz z dzierżawą analizatorów i sprzętu pomocniczego dla Wojewódzkiego Szpitala im. św. Ojca Pio w Przemyślu
Beschreibung: – 2 poz. asortymentowa w rożnych ilościach.
Interne Kennung: DZP/21/PN/2026- 12
Los: LOT-0013
Titel: Zad. nr 13 – Zakup i dostawa odczynników do wykonywania badań parametrów krytycznych ( równowaga kwasowo - zasadowa, hematokryt, hemoglobina, Na+, K+, Cl-, Ca++
Beschreibung: 1 poz. 13 000 sztuk
Interne Kennung: DZP/21/PN/2026- 13