See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: ZZK - NZ/241/3400/64/26 Wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej na remont i przebudowę gminnych budynków położonych we Wrocławiu - 2 Zadania
Beschreibung: Zakres zamówienia obejmuje: 1) wykonanie i przekazanie Zamawiającemu dokumentacji projektowo-kosztorysowej na remont i przebudowę danego budynku w zakresie szczegółowo opisanym w wytycznych do opracowania dokumentacji projektowo-kosztorysowej, 2) uzyskanie i przekazanie Zamawiającemu dla danego budynku decyzji Wydziału Architektury i Zabytków Urzędu Miasta Wrocławia (zwanego dalej WAiZ UM) pozwolenia na budowę wraz z potwierdzeniem złożenia wniosku w WAiZ UM o wydanie zaświadczenia, że decyzja stała się ostateczna/uzyskanie i przekazanie Zamawiającemu zaświadczenia o braku podstaw do wniesienia sprzeciwu wobec zamiaru wykonania robót budowlanych zgodnie z art. 30 ust. 5aa ustawy z dnia 7 lipca 1994 r. Prawo budowlane, 3) pełnienie nadzoru autorskiego w trakcie realizacji robót budowlanych objętych opracowaną dokumentacją.
Vorherige Bekanntmachung: 442943-2026
Interne Kennung: ZZK - NZ/241/3400/64/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: W związku z zastosowaniem przez Zamawiającego w niniejszym postępowaniu tzw. procedury odwróconej, o której mowa w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp, Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71221000 Dienstleistungen von Architekturbüros bei Gebäuden
5. Los
Los: LOT-0002
Titel: Wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej na remont i przebudowę budynków gminnych położonych we Wrocławiu przy ul. Jedności Narodowej 173 a, ul. Stabłowickiej 78
Interne Kennung: ZADANIE I
Optionen:
Beschreibung der Optionen: nie dotyczy
Los: LOT-0003
Titel: Wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej na remont i przebudowę budynków gminnych położonych we Wrocławiu przy ul. Kazimierza Jagiellończyka 37, ul. Stefana Żeromskiego 37a
Interne Kennung: ZADANIE II