2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst met één deelnemer voor een freelance marketeer (Europese publicatie)
Beschreibung: Natuurinvest zoekt, ten behoeve van Natuurinvest en Inverde, een freelance communicatie- en marketingmedewerker ter ondersteuning van het marketingteam tijdens piekperiodes of afhankelijk van de operationele noden. De opdrachtnemer ondersteunt de organisatie bij de creatie, publicatie en verspreiding van communicatie- en marketingcontent via diverse kanalen, waaronder websites, nieuwsbrieven en sociale media, en bij dataverwerking.
Interne Kennung: 2026 05
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79340000 Werbe- und Marketingdienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 2026 05 - 1
Beschreibung: De opdracht wordt niet opgedeeld in percelen omwille van de sterke inhoudelijke samenhang tussen de verschillende taken. De gevraagde activiteiten, waaronder contentcreatie, websitebeheer, e-mailmarketing, social media, data-analyse en redactie, zijn nauw met elkaar verweven en versterken elkaar. Een geïntegreerde aanpak is noodzakelijk om consistente en kwalitatieve communicatie te waarborgen.
Interne Kennung: 1