2. Verfahren
Verfahren
Titel: „ZŠ A ZUŠ ŠMERALOVA 15, II. STUPEŇ – PŮDNÍ VESTAVBA, ODBORNÉ UČEBNY – DODÁVKY IT“
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky (dále též VZ) jsou dodávky IT technologií do nově stavebně vybudovaných odborných učeben pro přírodní věd, do dvou počítačových učeben, dvou jazykových učeben a souvisejících kabinetů a skladů. Součástí plnění je zajištění dopravy dodávek do místa určení, rozbalení a montáže do školních prostor.
Interne Kennung: 24/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39162110 Lehrbedarf
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: „ZŠ A ZUŠ ŠMERALOVA 15, II. STUPEŇ – PŮDNÍ VESTAVBA, ODBORNÉ UČEBNY – DODÁVKY IT“ část A) Dodávka IT vybavení
Beschreibung: Vybavení v rámci strukturované kabeláže a multimediální vybavení učeben a kabinetů
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Prodlouženi termínu dodání předmětu koupě z důvodu vyšší moci nebo jiných neočekávaných okolností, které nastaly bez zavinění některé ze smluvních stran a znemožňující plnění smlouvy v dohodnutém termínu. Termín dodání může být prodloužen o počet dnů, po které nebylo možné realizovat předmět smlouvy.
Los: LOT-0002
Titel: „ZŠ A ZUŠ ŠMERALOVA 15, II. STUPEŇ – PŮDNÍ VESTAVBA, ODBORNÉ UČEBNY – DODÁVKY IT“ část B) - dodávka vybavení učeben
Beschreibung: Robotické výukové stavebnice včetně softwaru, zobrazovací zařízení, prvky VR
Interne Kennung: 24/2026-A
Haupteinstufung (cpv): 39162100 Lehrmittel
Beschreibung der Optionen: Vyhrazené právo možnosti prodloužení termínu dodání předmětu koupě z důvodu vyšší moci nebo jiných neočekávaných okolností, které nastaly bez zavinění některé ze smluvních stran a znemožňující plnění smlouvy v dohodnutém termínu. Viz zadávací dokumentace.