See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa energii cieplnej (sprzedaż i dystrybucja/przesył) do dwóch budynków Urzędu Dzielnicy Wilanów przy ul. Franciszka Klimczaka 2 i 4 w Warszawie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostarczanie energii cieplnej (sprzedaż i dystrybucja/przesył) do dwóch budynków Urzędu Dzielnicy Wilanów przy ul. F. Klimczaka 2 i 4 w Warszawie. Usługi i opłaty dodatkowe: w przypadkach koniecznych Zamawiający akceptuje Cennik usług zewnętrznych i opłat dodatkowych wyłonionego Wykonawcy, który będzie zamieszczony na jego stronie internetowej i każdorazowo będzie wystawiał odpowiednie zlecenie na realizację zadań nieobjętych umową kompleksową sprzedaży energii cieplnej oraz zapewnienia świadczenia usług dostarczania ciepła.
Vorherige Bekanntmachung: 362241-2026
Interne Kennung: 17/WAG/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09300000 Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie
5. Los
Los: LOT-0001