2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zorganizowanie i przeprowadzenie kampanii świadomościowej na potrzeby projektu pn. „Opolskie pracuje elastycznie”
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na zorganizowaniu i przeprowadzeniu kampanii świadomościowej na potrzeby projektu „Opolskie pracuje elastycznie” w ramach Programu Regionalnego Fundusze Europejskie dla Opolskiego 2021-2027. 2. Opis przedmiotu zamówienia (OPZ) stanowi załącznik nr 1 do Projektowanych postanowień umowy. 3. Opis przedmiotu zamówienia dotyczący stworzenia, uruchomienia, administrowania i utrzymania strony internetowej o elastycznych formach zatrudnienia oraz przeprowadzenia szkolenia dla 2 pracowników Zamawiającego stanowi załącznik nr 2 do Projektowanych postanowień umowy.
Interne Kennung: NO.3310.5.2025.PW
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79341400 Werbekampagnen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79340000 Werbe- und Marketingdienstleistungen, 79341000 Werbedienste
5. Los
Los: LOT-0003
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1. W ramach kampanii Wykonawca wykona usługę stworzenia i uruchomienia strony internetowej (w tym stworzenia i opublikowania narzędzia mającego zachęcić do odwiedzania strony) oraz administrowania i utrzymania strony internetowej (w tym przeprowadzenia szkolenia dla 2 pracowników Zamawiającego). Domena będzie zarejestrowana na serwerze zewnętrznym, zapewnionym przez Wykonawcę. Do obowiązków Wykonawcy należy administrowanie i utrzymanie strony na serwerze przez okres od dnia 28.11.2025 r. do dnia 28.02.2026 r., przy zachowaniu zapisów § 8 ust. 2 pkt 1 umowy. Zamawiający dopuszcza możliwość przesunięcia terminu rozpoczęcia dot. administrowania i utrzymania strony wskazanego powyżej (na tożsamych warunkach), nie dłużej jednak niż do dnia 28.01.2026 r. Powyższe nastąpi w uzasadnionych przypadkach, niezależnych od Wykonawcy, w szczególności w sytuacji przedłużającego się procesu wyboru Wykonawcy. Uregulowania w powyższym zakresie znajdują się w § 8 ust. 2 pkt 2 umowy. 2. Zamawiający przewiduje prawo opcji i w związku z tym dopuszcza możliwość przedłużenia realizacji zadania polegającego na administrowaniu i utrzymaniu strony, nie dłużej jednak niż o okres 8 miesięcy. Prawo opcji zostanie uruchomione w razie podpisania aneksu w zakresie, o którym mowa w § 8 ust. 2 pkt 1 umowy oraz pod warunkiem, że Zamawiający będzie dysponował środkami finansowymi na realizację usługi w ramach prawa opcji. 3. O skorzystaniu z prawa opcji Zamawiający poinformuje Wykonawcę pismem opatrzonym kwalifikowanym podpisem elektronicznym przesłanym na adres e-mail Wykonawcy, najpóźniej w dniu 31.01.2026 r. Pismo, o którym mowa powyżej, zawierać będzie nowy termin, do którego należy administrować i utrzymywać stronę internetową. Zamawiającemu przysługuje możliwość skorzystania z prawa opcji jednokrotnie. 4. Ostateczna decyzja o skorzystaniu z prawa opcji, o którym mowa w ust. 2, należy wyłącznie do Zamawiającego, zaś Wykonawca nie ma roszczenia o udzielenie mu zamówienia w ramach opcji. Z kolei w przypadku skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji, Wykonawca jest zobowiązany do administrowania i utrzymania strony internetowej na zasadach określonych w umowie.