567222-2025 - Ergebnis
Tschechien – Kücheneinrichtungen – Snížení energetické náročnosti kuchyně ZŠ Kamenný Újezd
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelSnížení energetické náročnosti kuchyně ZŠ Kamenný Újezd
BeschreibungDodávka gastrotechnologie do kuchyně ZŠ Kamenný Újezd v rozsahu: výdej - samoobslužná část; výdej - obslužná část; varna; dietky; čistá přípravna masa; čistá přípravna zeleniny; příprava těsta; sklad; suchý sklad; hrubá přípravna masa; sklad odpadků a obalů; hrubá přípravna a sklad zeleniny; chlazený a mražený sklad; chodba příjem; mytí bílého nádobí; mytí černého nádobí. Zařízení pro optimalizaci elektrické energie na redukci výkonových špiček u vybraných tepelných spotřebičů bez omezení provozu a délky tepelné přípravy. Komunikace mezi spotřebiči a řídícím systémem dle normy DIN 18875.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39221000 Kücheneinrichtungen
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungSnížení energetické náročnosti kuchyně ZŠ Kamenný Újezd
Interne KennungSnížení energetické náročnosti kuchyně ZŠ Kamenný Újezd