See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Drie confocaal systemen met verschillende opties en onderhoud
Beschreibung: De afdelingen Center for Molecular Medicine en Ombion-Centrum voor Proefdiervrije Biomedische Translatie van het UMC Utrecht zijn voornemens om tot aanschaf van 3 confocaal lijn en rescan apparaten over te gaan. De opdracht bestaat in totaal uit 1x een Carl Zeiss Observer met geïntegreerde AION-module van Confocal.nl met een single camera (optie tot aanschaf 2e camera), en 2 x Carl Zeiss Celldiscoverer 7 bodies waarvan 1 met een AION- module van Confocal.nl met 2 camera’s en voor de tweede de optie tot aankoop van dezelfde module. Voor de configuraties worden ook onderhoudsovereenkomsten afgesloten.
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38510000 Mikroskope
5. Los
Los: LOT-0000
Menge: 3 Stück
2. Procedimiento
Procedimiento
Tipo de procedimiento: Negociado sin convocatoria de licitación previa
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Naturaleza complementaria del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 38510000 Microscopios
5. Lote
Lote: LOT-0000
Cantidad: 3 piezas