See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Modernizacja systemu ciepłowniczego na terenie miasta Bytom w latach 2025-2027” – Kontrakt III – Zadanie Z10A.4 (przebudowa sieci ciepłowniczej).
Beschreibung: Przedmiotem niniejszego zamówienia są roboty budowlane w ramach projektu „Modernizacja systemu ciepłowniczego na terenie miasta Bytom w latach 2025-2027” – Kontrakt III – Zadanie Z10A.4 (przebudowa sieci ciepłowniczej). Projekt współfinansowany jest z Programu Priorytetowego – 8.6.4 Współfinansowanie projektów realizowanych w ramach Programu Fundusze Europejskie na Infrastrukturę, Klimat, Środowisko 2021-2027 (FEnIKS) Część 4) Sieć ciepłownicza/chłodnicza efektywny system ciepłowniczy. Przedmiotem zamówienia jest: 1) Demontaż istniejącej sieci ciepłowniczej wykonanej w technologii napowietrznej i podziemnej o łącznej długości 866 m.b.: a) 2x DN600 – 850 m.b. (sieć napowietrzna), b) 2 x DN350 – 8 m.b. (sieć podziemna), c) 2x DN200 – 3 m.b. (sieć napowietrzna i podziemna), d) 2 x DN100 – 5 m.b. (sieć napowietrzna i podziemna), 2) Wykonanie sieci ciepłowniczej preizolowanej o łącznej długości 909 m.b., w tym : a) 2x DN350/D560 mm – 860 m.b., b) 2x DN250/D400 mm – 6 m.b., c) 2x DN200/D315 mm – 23 m.b., d) 2x DN100/D200 mm – 6 m.b., e) 2x DN50/D125 mm – 14 m.b, 3) Wykonanie zieleni wynikającej z projektu architektury krajobrazu, zgodnie z OPZ. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w Części II SWZ – OPZ wraz z załącznikami.
Interne Kennung: TT/TT/21/2026/B/KIII
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45232140 Bau von Fernheizleitungsnetzen, 45231100 Bauarbeiten für Rohrleitungen, 45231110 Rohrverlegearbeiten, 45111300 Abbauarbeiten, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: „Modernizacja systemu ciepłowniczego na terenie miasta Bytom w latach 2025-2027” – Kontrakt III – Zadanie Z10A.4 (przebudowa sieci ciepłowniczej)
Beschreibung: Zakres robót budowlanych dla Zadania Z10A.4 „Przebudowa sieci ciepłowniczej napowietrznej 2DN600 od budynku przy ul. Łagiewnickiej 11 do budynku przy ul. Kilara 29 w Bytomiu.” obejmuje: 1) Demontaż istniejącej sieci ciepłowniczej wykonanej w technologii napowietrznej i podziemnej o łącznej długości 866 m.b.: a) 2x DN600 – 850 m.b. (sieć napowietrzna), b) 2 x DN350 – 8 m.b. (sieć podziemna), c) 2x DN200 – 3 m.b. (sieć napowietrzna i podziemna), d) 2 x DN100 – 5 m.b. (sieć napowietrzna i podziemna), 2) Wykonanie sieci ciepłowniczej preizolowanej o łącznej długości 909 m.b., w tym : a) 2x DN350/D560 mm – 860 m.b., b) 2x DN250/D400 mm – 6 m.b., c) 2x DN200/D315 mm – 23 m.b., d) 2x DN100/D200 mm – 6 m.b., e) 2x DN50/D125 mm – 14 m.b, 3) Wykonanie zieleni wynikającej z projektu architektury krajobrazu, zgodnie z OPZ. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w Części II SWZ – OPZ wraz z załącznikami.
Interne Kennung: TT/TT/21/2026/KIII
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45232140 Bau von Fernheizleitungsnetzen, 45231100 Bauarbeiten für Rohrleitungen, 45231110 Rohrverlegearbeiten, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45111300 Abbauarbeiten