2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst ontwerpen, realiseren en onderhouden speelplekken
Beschreibung: De doelstelling van deze Europese openbare aanbesteding is één Opdrachtnemer te selecteren voor de Raamovereenkomst ontwerpen, realiseren en onderhoud speelplekken, op basis van de beste prijs- kwaliteitverhouding. € 1.300.000,-
Interne Kennung: 799633
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Aangezien de geraamde waarde van de opdracht de drempel van de Europese regelgeving overschrijdt, vindt de aanbesteding plaats conform de Aanbestedingswet 2012. Voor deze aanbesteding is de openbare procedure van toepassing.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 43325000 Ausrüstung für Parkanlagen und Spielplätze
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: ontwerpen, realiseren en onderhouden speelplekken
Beschreibung: De Gemeente heeft voor het inrichten van de speelplekken onlangs het Beheer en uitvoeringsplan spelen 2025-2028 vastgesteld. In het beheer en uitvoeringsplan spelen 2025-2028 worden de speerpunten en uitgangspunten uiteengezet voor de komende jaren en wordt inzicht gegeven in de huidige verdeling van speelplekken over de kernen. Het stimuleren van buiten spelen voor alle kinderen is van grote waarde voor de gemeente Kaag en Braassem. Door buiten te spelen, ontwikkelen kinderen zich motorisch, sociaal en cognitief. Kinderen experimenteren bijvoorbeeld met hun eigen (sociale) gedrag door verschillende situaties en omstandigheden na te bootsen. Buiten spelen is essentieel voor een gezonde ontwikkeling. De doelstelling van deze Europese openbare aanbesteding is één Opdrachtnemer te selecteren voor de Raamovereenkomst ontwerpen, realiseren en onderhoud speelplekken, op basis van de beste prijs- kwaliteitverhouding. Omdat de Aanbestedende Dienst tijdens de uitvoering van de Raamovereenkomst wil kunnen kiezen uit een zo gevarieerd mogelijk aanbod van speeltoestellen van hout, kunststof, rvs of staal, dient Inschrijver alle bekende reguliere speeltoestelmerken c.q. lijnen te kunnen leveren. € 1.300.000,-
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De Overeenkomst heeft het karakter van een raamovereenkomst. Met deze aanbesteding beoogt de Aanbestedende Dienst maximaal één geschikte partij te contracteren die de opdracht gaan uitvoeren voor een periode van initieel drie (3) jaar. Na afloop van de initiële periode heeft De Gemeente de mogelijkheid om, onder gelijkblijvende voorwaarden, de Raamovereenkomst drie (3) keer te verlengen voor een periode van een (1) jaar.