2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zefektivnění systému pro oddělený sběr odpadů Kunštát
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dodávka: • 2 000 ks nádob na tříděné odpady o objemu 240 l (700 ks na papír, 700 ks na plast, 600 ks na bioodpad) • 60 ks nádob na tříděné odpady o objemu 1 100 l (30 ks na papír, 30 ks na plast) • 500 ks domácích plastových kompostérů o objemu 1040-1400 l • 2 ks velkoobjemového kontejneru na bioodpad o objemu 20 m3 • 1 ks kontejneru na multikáru Zadavatel rozdělil veřejnou zakázku ve smyslu ust. § 35 ZZVZ na 3 části: ČÁST I. – dodávka nádob Předmětem této části veřejné zakázky je dodávka 2 000 ks nádob na tříděné odpady o objemu 240 l (700 ks na papír, 700 ks na plast, 600 ks na bioodpad), 60 ks nádob na tříděné odpady o objemu 1 100 l (30 ks na papír, 30 ks na plast) a připevnění RFID čipů, kompletace zboží (vyjma koleček, která na zboží připevní zadavatel). Název: Zefektivnění systému pro oddělený sběr odpadů Kunštát – část I - dodávka nádob. Klasifikace předmětné části veřejné zakázky za použití kódů CPV: 44613700-7 - Nádoby na odpad ČÁST II. – dodávka kompostérů Předmětem této části veřejné zakázky je dodávka 500 ks domácích plastových kompostérů o objemu 1040-1400 l. Název: Zefektivnění systému pro oddělený sběr odpadů Kunštát – část II - dodávka kompostérů. Klasifikace předmětné části veřejné zakázky za použití kódů CPV: 39234000-1 - Kompostovače ČÁST III. – dodávka VOK Předmětem této části veřejné zakázky je dodávka 2 ks velkoobjemového kontejneru na bioodpad o objemu 20 m3 a 1 ks kontejneru na multikáru. Název: Zefektivnění systému pro oddělený sběr odpadů Kunštát – část II - dodávka VOK. Klasifikace předmětné části veřejné zakázky za použití kódů CPV: 34928480-6 - Kontejnery a nádoby na odpad a odpadky
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44613700 Abfallsammelbehälter
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zefektivnění systému pro oddělený sběr odpadů Kunštát – část I - dodávka nádob
Beschreibung: ČÁST I. – dodávka nádob Předmětem této části veřejné zakázky je dodávka 2 000 ks nádob na tříděné odpady o objemu 240 l (700 ks na papír, 700 ks na plast, 600 ks na bioodpad), 60 ks nádob na tříděné odpady o objemu 1 100 l (30 ks na papír, 30 ks na plast) a připevnění RFID čipů, kompletace zboží (vyjma koleček, která na zboží připevní zadavatel). Název: Zefektivnění systému pro oddělený sběr odpadů Kunštát – část I - dodávka nádob. Klasifikace předmětné části veřejné zakázky za použití kódů CPV: 44613700-7 - Nádoby na odpad
Interne Kennung: Zefektivnění systému pro oddělený sběr odpadů Kunštát – část I - dodávka nádob
Los: LOT-0003
Titel: Zefektivnění systému pro oddělený sběr odpadů Kunštát – část II - dodávka VOK
Beschreibung: Předmětem této části veřejné zakázky je dodávka 2 ks velkoobjemového kontejneru na bioodpad o objemu 20 m3 a 1 ks kontejneru na multikáru. Název: Zefektivnění systému pro oddělený sběr odpadů Kunštát – část II - dodávka VOK. Klasifikace předmětné části veřejné zakázky za použití kódů CPV: 34928480-6 - Kontejnery a nádoby na odpad a odpadky
Interne Kennung: Zefektivnění systému pro oddělený sběr odpadů Kunštát – část II - dodávka VOK
Haupteinstufung (cpv): 34928480 Abfallcontainer und -körbe
Los: LOT-0002
Titel: Zefektivnění systému pro oddělený sběr odpadů Kunštát – část II - dodávka kompostérů
Beschreibung: Předmětem této části veřejné zakázky je dodávka 500 ks domácích plastových kompostérů o objemu 1040-1400 l. Název: Zefektivnění systému pro oddělený sběr odpadů Kunštát – část II - dodávka kompostérů. Klasifikace předmětné části veřejné zakázky za použití kódů CPV: 39234000-1 - Kompostovače
Interne Kennung: Zefektivnění systému pro oddělený sběr odpadů Kunštát – část II - dodávka kompostérů
Haupteinstufung (cpv): 39234000 Kompostbehälter