5673-2024 - Ergebnis
Polen – Betreuungsleistungen für behinderte Kinder und Jugendliche in Tagesheimen – Realizacja usług wiodącego ośrodka koordynacyjno-rehabilitacyjno-opiekuńczego w ramach zadań z zakresu administracji rządowej wynikających z programu kompleksowego wsparcia dla rodzin "Za życiem"
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Sonderregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Realizacja usług wiodącego ośrodka koordynacyjno-rehabilitacyjno-opiekuńczego w ramach zadań z zakresu administracji rządowej wynikających z programu kompleksowego wsparcia dla rodzin "Za życiem"
Beschreibung: 1.1. Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na zorganizowaniu wczesnego wspomagania rozwoju dziecka na warunkach i w formach określonych w przepisach wydanych na podstawie art. 127 ust. 19 pkt. 1 ustawy z dnia 14 grudnia 2016 r. – Prawo oświatowe oraz – w zależności od potrzeb dziecka – dodatkowych usług terapeutów, fizjoterapeutów, psychologów, pedagogów, logopedów i innych specjalistów, organizowaniu spotkań, konsultacji, doradztwa dla rodziców dziecka/prawnych opiekunów dziecka/opiekunów faktycznych dziecka, a także realizacji zakupów pomocy dydaktycznych w ramach realizacji zadań z zakresu administracji rządowej, wynikających z Programu kompleksowego wsparcia dla rodzin „Za życiem” w zakresie: zapewnienia realizacji zadań wiodącego ośrodka koordynacyjno– rehabilitacyjno-opiekuńczego na obszarze powiatu (zadanie 2.4 „Wieloaspektowa i kompleksowa pomoc niepełnosprawnemu dziecku w okresie od 0 roku życia do rozpoczęcia nauki w szkole oraz jego rodzinie”). 1.2. Do obowiązków Wykonawcy będzie należało: 1) prowadzenie zajęć wczesnego wspomagania rozwoju dziecka stosownie do jego potrzeb psychofizycznych i rozwojowych; 2) prowadzenie zajęć terapeutycznych z dziećmi z niepełnosprawnościami i zagrożonymi niepełnosprawnością zgodnie z posiadanymi kwalifikacjami; 3) udzielanie dzieciom kompleksowej pomocy od chwili wykrycia zagrożenia niepełnosprawnością; 4) wskazywanie rodzicom właściwych dla dziecka i jego rodziny form kompleksowej i specjalistycznej pomocy; 5) ustalenie poziomu rozwoju i funkcjonowania dziecka oraz potrzeb jego rodziny - opracowanie diagnozy funkcjonalnej dziecka; 6) ustalenie kierunków i harmonogramu działań podejmowanych wobec dziecka i jego rodziny; 7) Opracowanie i realizowanie z dzieckiem i jego rodzina indywidualnego programu kompleksowego wsparcia, zwanego „programem”; 8) ocenianie postępów dziecka oraz analizowanie skuteczności pomocy udzielanej dziecku i jego rodzinie w ramach programu oraz wprowadzanie, odpowiednio do potrzeb dziecka i jego rodziny, zmian w programie; 9) współpraca z innymi specjalistami pracującymi z dzieckiem w celu zwiększenia skuteczności terapii; 10) prowadzenie dokumentacji z realizowanych zajęć; 11) udzielanie instruktażu, porad i doradztwa oraz prowadzenie konsultacji z rodzicami/opiekunami w zakresie pracy z dzieckiem; 12) dostosowanie treści zajęć oraz form i metod pracy do indywidualnych potrzeb i możliwości dzieci wynikających, m.in. z rodzaju zaburzeń, niepełnosprawności; 13) identyfikowanie i eliminowanie barier i ograniczeń w środowisku utrudniających funkcjonowanie dziecka, w tym jego aktywność i uczestnictwo w życiu społecznym oraz pomoc w przystosowaniu warunków w środowisku domowym do potrzeb dziecka oraz w pozyskiwaniu, wykorzystaniu w pracy z dzieckiem odpowiednich środków dydaktycznych i niezbędnego sprzętu; 14) udzielanie rodzicom/opiekunom specjalistycznych informacji dotyczących problemów rozwojowych dziecka; 15) prowadzenie zajęć zgodnie z harmonogramem oraz programem zaakceptowanym uprzednio przez Dyrektora Zespołu Szkół Ogólnokształcących Specjalnych nr 7 w Gliwicach (dalej: ZSOS7); 16) zamówienie i zakup sprzętu i pomocy dydaktycznych niezbędnych do przeprowadzenia zajęć. Zajęcia dla każdego dziecka będą odbywały się na terenie miasta Gliwice, w miejscu wskazanym przez Wykonawcę. W uzasadnionych przypadkach, ze względu na stan zdrowia dziecka lub jego sytuacje rodzinna, zajęcia będą mogły odbywać się w domu dziecka lub na terenie ZSOS7. Na terenie ZSOS7 zajęcia będą mogły odbywać się w godzinach popołudniowych, ale nie wcześniej niż od godziny 15.00 po wcześniejszym uzgodnieniu z Dyrektorem ZSOS7. Wykonawca zapewnia pomieszczenia do terapii wraz z wyposażeniem dla każdego rodzaju terapii, na który złoży ofertę. W przypadku realizacji terapii na terenie ZSOS7, pomieszczenia wraz z wyposażeniem zapewnia ZSOS7. Zamówienie zostało podzielone na 8 części. Przewiduje się następującą liczbę godzin terapii (przez 1 godzinę terapii Zamawiający rozumie 60 minut): 1) Część 1: Zajęcia indywidualne z pedagogiem - w roku 2024 – nie mniej niż 300 godzin; - w roku 2025 – nie mniej niż 300 godzin; - w roku 2026 – nie mniej niż 300 godzin 2) Część 2: Zajęcia z psychologiem dla dziecka i jego rodziny - w roku 2024 – nie mniej niż 400 godzin; - w roku 2025 – nie mniej niż 400 godzin; - w roku 2026 – nie mniej niż 400 godzin; 3) Część 3: Indywidualne zajęcia z logopeda - w roku 2024 – nie mniej niż 1300 godzin; - w roku 2025 – nie mniej niż 1300 godzin; - w roku 2026 – nie mniej niż 1300 godzin; 4) Część 4: Terapia behawioralna - w roku 2024 – nie mniej niż 700 godzin; - w roku 2025 – nie mniej niż 700 godzin; - w roku 2026 – nie mniej niż 700 godzin; 5) Część 5: Indywidualne zajęcia rehabilitacji ruchowej prowadzone przez fizjoterapeutów - w roku 2024 – nie mniej niż 1300 godzin; - w roku 2025 – nie mniej niż 1300 godzin; - w roku 2026 – nie mniej niż 1300 godzin; 6) Część 6: Terapia integracji sensorycznej - w roku 2024 – nie mniej niż 900 godzin; - w roku 2025 – nie mniej niż 900 godzin; - w roku 2026 – nie mniej niż 900 godzin; 7) Część 7: Trening umiejętności społecznych; - w roku 2024 – nie mniej niż 1135 godzin; - w roku 2025 – nie mniej niż 1135 godzin; - w roku 2026 – nie mniej niż 1135 godzin; 8) Część 8: Terapia psychomotoryczna - w roku 2024 – nie mniej niż 935 godzin; - w roku 2025 – nie mniej niż 935 godzin; - w roku 2026 – nie mniej niż 935 godzin. Wykonawca może złożyć ofertę na każdą z w/w części zamówienia. Zamówienie będzie realizowane w okresie od dnia podpisania umowy, ale nie wcześniej niż od 01.01.2024r. do 31.12.2026r. Termin związania umową: do 20.02.2024r. (90 dni)
Interne Kennung: ZSOS7.2400.1.2023
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85312120 Betreuungsleistungen für behinderte Kinder und Jugendliche in Tagesheimen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 85142100 Physiotherapiedienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1: Zajęcia indywidualne z pedagogiem
Beschreibung: Część 1: Zajęcia indywidualne z pedagogiem - w roku 2024 – nie mniej niż 300 godzin; - w roku 2025 – nie mniej niż 300 godzin; - w roku 2026 – nie mniej niż 300 godzin. Termin realizacji zamówienia: od dnia podpisania umowy, ale nie wcześniej niż od 01.01.2024 r do 31.12.2026 r.
Interne Kennung: ZSOS.2400.1.2023 część 1
Menge: 900 Stunden
Los: LOT-0002
Titel: Część 2: Zajęcia z psychologiem dla dziecka i jego rodziny
Beschreibung: Cześć 2: Zajęcia z psychologiem dla dziecka i jego rodziny - w roku 2024 – nie mniej niż 400 godzin; - w roku 2025 – nie mniej niż 400 godzin; - w roku 2026 – nie mniej niż 400 godzin. Termin realizacji zamówienia: od dnia podpisania umowy, ale nie wcześniej niż od 01.01.2024 r do 31.12.2026 r.
Interne Kennung: ZSOS.2400.1.2023 część 2
Menge: 1 200 Stunden
Los: LOT-0003
Titel: Część 3: Indywidualne zajęcia z logopedą
Beschreibung: Cześć 3: Indywidualne zajęcia z logopedą - w roku 2024 – nie mniej niż 1300 godzin; - w roku 2025 – nie mniej niż 1300 godzin; - w roku 2026 – nie mniej niż 1300 godzin. Termin realizacji zamówienia: od dnia podpisania umowy, ale nie wcześniej niż od 01.01.2024 r do 31.12.2026 r.
Interne Kennung: ZSOS.2400.1.2023 część 3
Menge: 3 900 Stunden
Los: LOT-0004
Titel: Część 4: Terapia behawioralna
Beschreibung: Cześć 4: Terapia behawioralna - w roku 2024 – nie mniej niż 700 godzin; - w roku 2025 – nie mniej niż 700 godzin; - w roku 2026 – nie mniej niż 700 godzin;. Termin realizacji zamówienia: od dnia podpisania umowy, ale nie wcześniej niż od 01.01.2024 r do 31.12.2026 r.
Interne Kennung: ZSOS.2400.1.2023 część 4
Menge: 2 100 Stunden
Los: LOT-0006
Titel: Część 5: Indywidualne zajęcia rehabilitacji ruchowej prowadzone przez fizjoterapeutów
Beschreibung: Cześć 5: Indywidualne zajęcia rehabilitacji ruchowej prowadzone przez fizjoterapeutów - w roku 2024 – nie mniej niż 1300 godzin; - w roku 2025 – nie mniej niż 1300 godzin; - w roku 2026 – nie mniej niż 1300 godzin. Termin realizacji zamówienia: od dnia podpisania umowy, ale nie wcześniej niż od 01.01.2024 r do 31.12.2026 r.
Interne Kennung: ZSOS.2400.1.2023 część 5
Los: LOT-0007
Titel: Część 6: Terapia integracji sensorycznej
Beschreibung: Cześć 6: Terapia integracji sensorycznej - w roku 2024 – nie mniej niż 900 godzin; - w roku 2025 – nie mniej niż 900 godzin; - w roku 2026 – nie mniej niż 900 godzin. Termin realizacji zamówienia: od dnia podpisania umowy, ale nie wcześniej niż od 01.01.2024 r do 31.12.2026 r.
Interne Kennung: ZSOS.2400.1.2023 część 6
Menge: 2 700 Stunden
Los: LOT-0008
Titel: Część 7: Trening umiejętności społecznych
Beschreibung: Cześć 7: Trening umiejętności społecznych - w roku 2024 – nie mniej niż 1135 godzin; - w roku 2025 – nie mniej niż 1135 godzin; - w roku 2026 – nie mniej niż 1135 godzin. Termin realizacji zamówienia: od dnia podpisania umowy, ale nie wcześniej niż od 01.01.2024 r do 31.12.2026 r.
Interne Kennung: ZSOS.2400.1.2023 część 7
Menge: 3 405 Stunden
Los: LOT-0009
Titel: Część 8: Terapia psychomotoryczna
Beschreibung: Cześć 8: Terapia psychomotoryczna - w roku 2024 – nie mniej niż 935 godzin; - w roku 2025 – nie mniej niż 935 godzin; - w roku 2026 – nie mniej niż 935 godzin. Termin realizacji zamówienia: od dnia podpisania umowy, ale nie wcześniej niż od 01.01.2024 r do 31.12.2026 r.
Interne Kennung: ZSOS.2400.1.2023 część 8
Menge: 2 805 Stunden