See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Riigikaitse ja kodanikuhariduse koostöötegevuste korraldamine „Kodanikuakadeemia“ raames
Beschreibung: Integratsiooni Sihtasutus tellib riigikaitse ja kodanikuhariduse koostöötegevuste korraldamise „Kodanikuakadeemia“ raames vastavalt AD lisas 1 toodud riigihanke eseme tehnilisele kirjeldusele, arvestades valitud riigihanke osa kirjeldust (vt AD lisa 1 punkti 1.3.2). Riigihanke eesmärk on leida partner(id), kes korraldavad sihtrühmale (vt AD lisa 1 punkti 1.5) „Kodanikuakadeemia“ tegevused perioodil september 2026 – 13. juuni 2027 kokku vähemalt 250 unikaalsele osalejale. Riigihanke eesmärgi saavutamiseks sõlmitakse kuni 2 hankelepingut. Riigihanke tulemusel sõlmitavate hankelepingutega määratletud tegevused peavad olema teostatud ajavahemikul alates hankelepingu sõlmimisest (orienteeruvalt august 2026) kuni 30.06.2027 või kuni hankelepingu rahalise kogumahu täitumiseni sõltuvalt sellest kumb tingimus saabub varem. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 312024-0000
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Sotsiaal- ja eriteenuste erimenetlus
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80521000 Mit Ausbildungsprogrammen verbundene Dienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Ida-Virumaa
Beschreibung: Ida-Virumaa tegevused on suunatud Ida-Virumaa elanikele. Tegevused viiakse läbi piirkonna suuremates linnades. Ühe mooduli erinevad tegevused võivad toimuda piirkonna erinevates kohtades. Piirkonna tegevustes osaleb vähemalt 125 unikaalset osalejat, kes soovitatavalt osalevad rohkem kui ühes tegevuses ja moodulis. Eeldatav maksumus on 48 000 eurot ilma käibemaksuta, arvestades, et hankija poolt on ootus, et lõpuürituse eeldatav maksumus ei ületa 3 000 eurot ilma käibemaksuta. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 312024-0001
Los: LOT-0002
Titel: Põhja-Eesti
Beschreibung: Põhja-Eesti tegevused on suunatud Põhja-Eesti elanikele. Tegevused viiakse läbi piirkonna suuremates linnades. Ühe mooduli erinevad tegevused võivad toimuda piirkonna erinevates kohtades. Piirkonna tegevustes osaleb vähemalt 125 unikaalset osalejat, kes soovitatavalt osalevad rohkem, kui ühes tegevuses ja moodulis. Eeldatav maksumus on 48 000 eurot ilma käibemaksuta, arvestades, et hankija poolt on ootus, et lõpuürituse eeldatav maksumus ei ületa 3 000 eurot ilma käibemaksuta. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 312024-0002