2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usługi wsparcia urządzeń IT Hewlett Packard Enterprise na potrzeby Małopolskiego Oddziału Wojewódzkiego Narodowego Funduszu Zdrowia w Krakowie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi wsparcia urządzeń IT Hewlett Packard Enterprise (HPE) na potrzeby Małopolskiego Oddziału Wojewódzkiego Narodowego Funduszu Zdrowia w Krakowie, w tym w szczególności zapewnienie: a) świadczenia usług wsparcia technicznego urządzeń IT HPE wyspecyfikowanych w punkcie V załącznika nr 1 do SWZ, na zasadach określonych w załączniku nr 1 do SWZ, b) wsparcia merytorycznego w liczbie co najmniej 25 dni roboczych wsparcia merytorycznego na zasadach określonych w załączniku nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: WAG.II.251.4.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: na podstawie art. 138 ust. 4 ustawy pzp - składanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, w sposób określony w art. 63 ust. 1 ustawy pzp
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72611000 Technische Computerunterstützung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72611000 Technische Computerunterstützung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi wsparcia urządzeń IT Hewlett Packard Enterprise (HPE) na potrzeby Małopolskiego Oddziału Wojewódzkiego Narodowego Funduszu Zdrowia w Krakowie, w tym w szczególności zapewnienie: a) świadczenia usług wsparcia technicznego urządzeń IT HPE wyspecyfikowanych w punkcie V załącznika nr 1 do SWZ, na zasadach określonych w załączniku nr 1 do SWZ, b) wsparcia merytorycznego w liczbie co najmniej 25 dni roboczych wsparcia merytorycznego na zasadach określonych w załączniku nr 1 do SWZ